כ ערים באירופה שיכולות להחליף את קייב - סקס אדיר

ערים באירופה שיכולות להחליף את קייב

1
למרבה הצער קייב לא רלוונטית ולא תהיה כנראה עוד הרבה זמן. יש מצב גם שאין לה תחליף . בכל זאת לחברה המנוסים, אילו ערים באותו סגנון יכולות להיות סבבה? רק כדי לחדד,מחפש מפגשים אינטימיים דרך ממבה או אפליקציות דומות, או בורדלים ו/או פרטיות במחירים שפויים. כל ה FKK על סוגיו וצורותיו לא מעניינים. מעבר לציון שם העיר אשמח גם לאינפורמציה מועילה.

Re: ערים באירופה שיכולות להחליף את קייב

2
GABI100 כתב: 22 יוני 2022, 14:05 למרבה הצער קייב לא רלוונטית ולא תהיה כנראה עוד הרבה זמן. יש מצב גם שאין לה תחליף . בכל זאת לחברה המנוסים, אילו ערים באותו סגנון יכולות להיות סבבה? רק כדי לחדד,מחפש מפגשים אינטימיים דרך ממבה או אפליקציות דומות, או בורדלים ו/או פרטיות במחירים שפויים. כל ה FKK על סוגיו וצורותיו לא מעניינים. מעבר לציון שם העיר אשמח גם לאינפורמציה מועילה.

דרך ממבה אין סוף אפשרויות גם בארץ וגם בחול, הכל תלוי רק בך .
יכול להגיד לך שמכל 3 (ב24 שעות) שאני פונה ללא מנוי פרימיום כמעט תמיד 1 מיהם בעניינים.

Re: ערים באירופה שיכולות להחליף את קייב

3
תשובה כללית ולא מדוייקת בלשון המעטה. הייתי באירופה בכמה ערים ועשיתי ניסיון עם ממבה וההיצע הוא דל. יש הרבה כאלו שמחפשות מערכות יחסית רציניות אבל זה לא מה שאני מחפש. בקייב כשהיית עושה את הסינונים המתאימים היו מופיעות המון בחורות ושוות חבל על הזמן. אגב כמו שציינתי בהודעה הקודמת זה לא חייב להיות ממבה. יכול להיות גם פרטיות וגם בורדלים עם מחירים סבירים.

Re: ערים באירופה שיכולות להחליף את קייב

4
GABI100 כתב: 24 יוני 2022, 09:11 תשובה כללית ולא מדוייקת בלשון המעטה. הייתי באירופה בכמה ערים ועשיתי ניסיון עם ממבה וההיצע הוא דל. יש הרבה כאלו שמחפשות מערכות יחסית רציניות אבל זה לא מה שאני מחפש. בקייב כשהיית עושה את הסינונים המתאימים היו מופיעות המון בחורות ושוות חבל על הזמן. אגב כמו שציינתי בהודעה הקודמת זה לא חייב להיות ממבה. יכול להיות גם פרטיות וגם בורדלים עם מחירים סבירים.
מה לא מדויק ?
רשמתי זה תלוי בך רק , איך אתה פונה , מה רושם לבחורה כמובן השפה שאתה פונה בה ( לא מתות על טראנסלייט) וכו....
אני בממבה מעל 10 שנים וכפי שרשמתי לרוב תמיד יש מעוניינת בלי שום פילטרים , הפניה לבחורות שמחפשות גם סתם זוגיות ולא הייתי בקייב מדבר על ישראל בלבד.
שלח תגובה

חזור אל “דיווחי סקס בתשלום מחוץ לארץ | זונות מועדונים תיירות סקס חו"ל”

cron