נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תיעוד של מפגש עם נערות ליווי בזמן מלחמה

לא הייתי במקום, למזלי, הייתי בחופשה בחו"ל אבל כשחזרתי הביתה, נמסר לי שאני לא יכול לחזור לקיבוץ נוכח המצב. אי אפשר לחזור לשם, מה עושים? לאן הולכים, אמרתי שקודם אזרוק את עצמי בתל אביב.

מה יכול להיות, תמיד אהבתי את העיר הגדולה, הגעתי לשם מרוגש, קודם הלכתי לשתות משהו באיזה בר, לא לפני שאני נתקל במישהי מדהימה, נראית מושלם, מחויכת, צוחקת, שמחה, זה קסם לי, בזמן כל כך קשה, לא יזיק לי לצאת עם איזו בחורה בעיר שאני לא מכיר.

היא הזמינה אותי לדירה שלה, הייתה לה דירה מדהימה, הכול באדום, מושלמת ביותר, בדיוק כמוה, היא אמרה לי לחכות בסלון, היא השאירה אותי עם בקבוק של בריזר ביד, תרגיש בנוח היא אמרה לי.

אחרי כמה דקות היא חזרה עם בייבי דול משגע, החזה שלה בלט החוצה, הפטמות שלה בלטו, זה היה מראה מרהיב. לא יכולתי להתאפק, הרגשתי איך כל הגוף שלי רועד, הזין שלי עמוד כמו טיל,.

רציתי לזיין אותה, זה כל מה שעבר לי בראש. היא ניגשה אליי, תפסה אותי מהצווארון של החולצה, התחילה לנשק אותי, ללקק לי את הצוואר, יש לך ריח טוב אמרה לי והשפתיים שלנו נפגשנו.

התנשקנו נשיקה צרפתית מדהימה, הלשונות שלנו נפגשו זה בזו, לא יכולתי להתאפק יותר, היא זרקה אותי על הספה, הורידה לי את המכנסיים ובלי משחק מקדים, כבר הרגשתי שאני בתוכה, דוחף לה את הזין שלי, את הזקפה שלי עמוק לתוכה.

אני רואה אותה עולה ויורדת, מול הפרצוף שלי, אני מנשק אותה, נוגע בה, מלקק אותה, עוד כמה שניות ואני גומר כמו מטורף, אני מרגיש שעוד רגע זה קורה.

כמה פעמים שהיא קופצת עליי, יושבת עליי חזק, אני אומר לה אל תגמרי אבל זה לא עוזר, לא עוברות כמה שניות והיא גומרת כמו מטורפת, אני מרגיש את הזין שלי מתפרץ, גומר יחד איתה, מגיעים יחד לאורגזמה ונשענים זה בזרועות זו.

פרצתי בצחוק גדול, היא בטח עובדת בתחום נערות ליווי, אין מצב, היא כל כך טובה.  לא הבינה למה אני צוחק, האורגזמה הייתה נחשול של משהו מדהים, משהו שאי אפשר להסביר. הרגשתי איך כל הגוף שלי רותח, חם, רציתי לזיין אותה שוב, היא התחילה לשחק עם הזין שלי שוב, עמד לי אחרי שניות, לא משנה שכבר גמרתי ואז הרגשתי איך אנחנו נכנסים לסיבוב שני, הפעם זו המלחמה האישית שלי ושלה.

 

תפריט נגישות