נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


קוראים לי שלי, ואני אחת מאותן קוקסינליות. ביום בהיר אחד מישהו התבונן בי. זה היה אחי החורג שאול בן התשע עשרה. הוא עמד ממש מחוץ לדלת שלי, הציץ פנימה דרך הרווח הכמעט בלתי מורגש שבו ידית הדלת קטנה מדי עבור החור שבו היא נמצאת. זה היה פגם שנולד מהנחישות של אבא שלי לתקן את הידית הישנה ולקנות תחליף קטן מדי. שמתי לב לחוסר האור הפתאומי דרך החור כששאול התמקם בגנבה מחוץ לדלת שלי. חייכתי לעצמי. כל כך צפוי. כשההורים שלנו עזבו ל"דייט לילה" השבועי שלהם, הסתובבתי קצת עם שאול לפני שהודעתי שאני הולכת להתקלח. שאול בקושי הרים את מבטו ממשחק הווידאו שלו, אבל יכולתי להבין מהאופן שבו עיניו נעו על גופי שהוא ימשיך בהרגל שלו לרגל אחרי עירום. ולמה שהוא לא יעשה זאת?

זה היה אך טבעי שבכיר בתיכון מבוגר ירצה להציץ באחותו החורגת החדשה, הלוהטת, בת העשרים ושבע. כשארבעתנו עברנו לגור יחד לראשונה בתחילת הקיץ חשבתי שזה יקרה פעם אחת וזהו. כי בזמן ששמרתי על עצמי בכושר, דאגתי לשיער הבלונדיני הארוך שלי ולבשתי בגדים שהבליטו את הציצי שלי והראו את התחת המעוצב בצורה מושלמת שלי, ידעתי שיש לי דבר אחד שבנים בדרך כלל לא אוהבים בנשים . בתור אחת מאותן קוקסינליות כמובן שהיה לי זין. ולא סתם זין, היה לי זין גדול יותר מרוב הגברים, שלם עם סט כדורים בגודל כדור גולף. אורכו היה 10 אינץ' ועבה כמו פחית סודה כשהוא זקוף לחלוטין. זו הייתה הסיבה שמעולם לא היה לי חבר אמתי ומדוע הכוס שמתחת עדיין לא נגע על ידי אף אחד מלבדי.

ואז יום אחד, כמה שבועות אחרי שחזרתי מהאוניברסיטה, שאול נכנס אליי בזמן שהייתי במקלחת. שאול ראה את כל מה שיש לי להציע. הוא עמד ופעור בי, הלסת שלו מתעוותת פתוחה. לבסוף הוא גמגם בהתנצלות וטרק את הדלת. שאול הגיב כלפיי אחר כך. הוא היה מרוחק ונראה שמעולם לא היינו באותו חדר יחד במשך זמן רב. אך בסופו של דבר הדברים התחילו לחזור להיות כפי שהיו לפני שהורינו התחתנו. אז שמתי לב לנטיותיו להציץ. למען האמת, תשומת הלב של שאול החמיאה לי. הרבה מהנערים בבית הספר התרחקו ממני כי היה לי מוניטין שאני לא נותנת, אז בסופו של דבר כולם הפסיקו לנסות. אז שנער יביט בי בתשוקה כשהוא יודע שאני אחת מאותן קוקסינליות וכל מה שיש לי להסתיר ריגש אותי. גם אני התחלתי להסתכל עליו בצורה אחרת, שמתי לב כמה הוא גדל בארבע השנים שהכרתי אותו. הוא רץ מסלול כל ארבע השנים בתיכון ולכן היה לו גוף רץ רזה ויפה. גם לאימא שלו היה שיער שחור עורב ועור פנים בהיר. הוא היה בדיוק הטיפוס שלי עכשיו כשחשבתי על זה.

התחלתי להגזים בתנועות שלי כדי לתת לו מבט טוב יותר על הגוף שלי, רכנתי לייבש את הרגליים שלי, ניערתי את פלג הגוף העליון שלי בזמן שייבשתי את שערי, וכמה פעמים אפילו ליטפתי את עצמי בעירום בזמן שהוא התבונן. זה עורר בי ריגוש כזה שהגעתי כמעט מיד. אבל עדיין הייתי חרמנית, הזזתי את שק הכדור שלי הצידה והכנסתי כמה אצבעות לתוך הכוס שלי. גנחתי חזק מספיק כדי שהוא ישמע, מושיטה את היד השנייה שלי כדי לשחק עם הציצים שלי. חונקת צחוק, גנחתי פעם אחת "OHHH, EEEETHAN". שמעתי בליטה מהדלת שלי וגיליתי נקודה רטובה קטנה על הרצפה כשיצאתי מהחדר שלי כמה דקות לאחר מכן. אבל הפעם הייתה לי תכנית. ידעתי ששאול מתעלף על פורנו שמאלי. לפני כמה ימים מצאתי את היסטוריית האינטרנט שלו מלאה בכל מיני סרטונים ותמונות של שמילים השולטים בגברים. הייתי צריכה אותו נחמד, אך לא רציתי שהוא יגמור. אז ערכתי הצגה זהירה, מנערת את התחת והציצים שלי מספיק כדי להקשות עליו ולחשוב עלי. אחר כך שיחקתי עם הזין שלי דקה לפני שלבשתי את החלוק והלכתי לעזוב את החדר שלי.

באופן לא מפתיע מצאתי את שאול בדיוק איך השארתי אותו במורד המדרגות. שוחחתי אתו והתיישבתי על הכיסא ליד הספה שהוא ישב עליה. הנחתי את רגלי על שולחן הקפה ונתתי לחלוק שלי להחליק לאט במורד הירך. העברתי עמדות והרגשתי את הציר שלי צונח החוצה אל השטח הפתוח….

תפריט נגישות