נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


את שירותי ליווי האלה לא אשכח לעוד הרבה מאוד זמן, זה היה מסוג המפגשים הבלתי נשכחים, אלה שתמיד קרצו לי ואהבתי. את רוב הזמן שלי אני מעביר עם נערות ליווי מאז שאני זוכר את עצמי. תמיד הייתה לי תחושה שהמפגשים עם נערות ליווי ובחירת שירותי ליווי מקנה לי את ההנאות הגדולות ביותר ללא ביטולים או קשיים.

נערת ליווי יודעת מה עליה לעשות, היא אוהבת לעשות הכול מהכול וזה מדהים וזו החוויה האמיתית.

באותו הבוקר לא היה לי חשק לקום לעבודה, ירד גשם אבל הייתי חרמן רצח. טלפון אחד והנה, אני כבר מחכה לגלינה, נערת ליווי חדשה כך נאמר לי מאותם שירותי ליווי שאני נוהג להזמין מהם נשים שוות וחרמניות כמו שאני אוהב ורוצה.

לא עברה חצי שעה והיא כבר הייתה אצלי, הייתי אחרי מקלחת, קפה קטן והיא נכנסה לחדר, השילה את המעיל ומתחתיו לא היה שום דבר, פתאום התגלו לי השדיים הגדולים והמושלמים והכוס השעיר והמושלם שלה.

היא ניגשה אליי, נישקה לי את הצוואר, פתחה את אבזם המכנסיים והוציאה את הזין שלו מתוכו… "וואו מרשים" אמרה לי ונתנה מבט אל הזין העומד והחזק הזה שלי.

היא זיינה אותי עם הפה שלה, דחפה לי את הזין פנימה, הפה שלה היה חם, זה חירמן אותי טילים, רציתי לגמור אבל התאפקתי כי כל העניין שלי זה לגמור לה בתוך הכוס או לפחות בישבן השווה הזה שלה.

"את אוהבת שמזיינים אותך בתחת"? שאלתי והיא זרמה איתי, לקחה את האצבעות שלי שהחלו לשחק עם החור שלה… הוא היה רטוב וכל כך מזמין.

לקחתי את הויברטור שהביאה איתה, העמדתי אותה על ארבע ודחפתי את הזין שלי לתוך התחת שלה בזמן שהוויברטור נכנס לכוס שלה..

"אוח אני מתה על חדירה כפולה…"גנחה וזיינתי אותה יותר ויותר חזק, מת לשמוע אותה גומרת ובו זמנית משפריץ לתוך החור של התחת שלה את הזרע המשובח שלי.

עוד דחיפה ועוד אחת והזין שלי עדיין עומד כמו טיל… הוא לא יורד עד שהיא מסובבת אותי, אני שוכב על הגב והיא ממשיכה כמו ג'ויסטיק לדהור עליי כמו משוגעת. מזיינת אותי בישיבה עולה ויורדת וצועקת "אני גומרת " ואני שוב גומר רק מלשמוע אותה גומרת ונהנה מכל רגע ומכל דקה… היא מביטה בי, מתעלפת לי על הבית החזה ואנחנו נרדמים זה בזרועות זו.

תפריט נגישות