נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


כן, זה נכון, אני עובדת כנערת ליווי אבל לא אכחיש כי אני אוהבת כל רגע ורגע עם הלקוחות המוצעים לי בקפידה. מבין כל המפגשים שלי אני דווקא זוכרת נער מדהים בן 18 שעדיין לא חווה סקס, איזה כיף ומאתגר זה היה להעיף ממנו את הבתולין ולהביא אותו בדיוק למקום בו החברים שלו מזמן נמצאים. בפעם הראשונה הוא הציע לי להיפגש בבית קפה, הוא רצה קודם להכיר וזה די היה ברור לי הוא היה ביישן ולכן היה עליי להפיג ממנו את הבושה ולקחת אותו למקומות קצת אחרים- אבל בקצב שלו כן?


הפגישה הראשונה הייתה בבית קפה, בית קפה מדהים ישבנו דיברנו וצחקנו המון, הוא שאל אותי על העבודה שלי ואני כמובן שאלתי על החיים שלו עכשיו כאשר הוא משוחרר מהצבא. כך נפגשנו כמה פעמים עד ששמתי לב שמעל בית הקפה יש גם בית מלון. "שנעלה"? שאלתי אותו והוא חייך בביישנות, "אין לך מה להתבייש" עלינו לחדר המדהים, התיישבנו יחד על המיטה ושוב דיברנו על לא מעט נושאים, כאמור רציתי לתת לו להרגיש בנוח, לא רציתי שיתרחשו שם דברים בצורה טכנית.

לאט ובזהירות לקחתי את היד שלו והוא במבוכה החל לטייל לי על החזה ואז מעצמו באופן מפתיע הכניס את היד והחל לשחק לי עם הפטמות עד שהן הזדקרו בטירוף. הבחנתי בזקפה המהממת שלו ומבלי לשאול אותו יותר מדי. "בוא נשיל את הבגדים" אמרתי לו והוא בחיוך הסכים, מסיר לי בעדינות את החזייה, החזה שלי קפץ אליו והוא התרגש, כל כך התרגש… "אל תדאג אני יודעת איך לעשות את זה אחרי הכול אני באה מתחום של שירותי ליווי הטובים ביותר" חייכתי והוא צחק במבוכה בחזרה אליי.


"תישען לאחור אל תפחד" אמרתי לו והוא נעמד, ערום כביום היוולדו, אני מתכופפת, אוחזת לו את הזין ביד ומתחילה למצוץ לו ושומעת את האנחות שלו… "אוח את טובה" הוא אמר ופתאום הכול השתחרר כמו סחר ללא מעצורים. "זה בסדר אם תגמור מהר תמיד זה קורה בפעם הראשונה" אמרתי והמשכתי למצוץ לו ואז שמעתי אותו אומר… "אני רוצה לחדור אלייך ורק כך לגמור". שכבתי על המיטה ופיסקתי את רגליי, פתאום הרגשתי את האצבעות שלו משחקות לי עם הכוס, מכניס את האצבעות אחת אחת ואז מלקק בלהט. "אתה בטוח שאין לך ניסיון" ?צחקתי והוא ענה.. "לא שכבתי אבל כן ירדתי לבחורות". זה היה עינוג מושלם, אין ספק כי הוא מאומן.


נשכבנו זה לצד זו, הוא סיבב את הגב שלי אליו והחדיר לי את הזין בצורה מיומנת, החל לזיין באיטיות ואז בכוח, חזק, הזין הגדול שלו נכנס בתחילה לאט ואז כולו אליי. יכולתי להרגיש את פעימות הלב שלי, החרמנות שלי גאתה. נשכבתי על הגב והוא נשכב עליי, זיין אותי בטירוף, מפסק לי את הרגליים וחווה איתי יחד את החוויה המושלמת.
דחפתי אותו בעדינות על המיטה, טיפסתי והתיישבי לו על הזין כשהגב שלי אליו, הוא אחז לי בשדיים ובו זמנית זיין אותי וגירה לי את הדגדגן עם האצבעות הרטובות שלו. וואו חשבתי לעצמי לבחור הזה יש ניסיון יש מצב שהוא משקר? גמרתי בטירוף והרגשתי כיצד הוא גומר בתוכי בטירוף.


נשכבנו על המיטה, רגועים ,זה לצד זו ואז הוא אמר לי.. "יש לי ווידוי קטן אני לא באמת בתול, אני חלק ממשרד שירותי ליווי ". התגלגלנו מצחוק והבנו שזכינו במשחק מושלם – חוויה בלתי נשכחת.

תפריט נגישות