נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


פנטזיות תפקידן להתגשם, זה מה שתמיד סברתי אבל לא תמיד הייתה לי האפשרות להגשים את החלום הרטוב ביותר שלי עד שהכרתי את אילנית. זה היה במקרה בטיול שעשינו אני ובת זוגתי לשעבר ברומניה, לצד הנופים המושלמים כל מה שרציתי זה להכיר או יותר נכון לטעום אישה אחרת ואילנית ענתה לי על כל החלומות הללו. הפנטזיה, היא בהחלט יכולה להפוך לאמיתית, זה מה שעלה לי בראש וזה מה שהיה הכי חשוב לי להגשים. אילנית הייתה מושלמת רק שלא ידעתי לגשת וככה זה נשאר במשך זמן מה.

כשחזרנו לארץ, שבועיים לאחר מכן פגשתי אותה במקרה, זה היה בקניון שותה קפה, היא הזמינה אותי, הופתעתי. היא נפרדה מבן זוגה ואני נפרדתי מאשתי, זה היה כיף לדבר, להעביר חוויות ובעיקר לשתף מה כל אחד עבר. היא סיפרה כמה חסר לה החום, כמה חסרה לה האהבה וכמה הייתה רוצה להגשים מחדש את התחושה החסרה, בשלב מסוים היא שמה עליי את הראש וכבר אז הרגשתי את החיבור, מזל, זה מה שהייתי צריך וכמעט שהתקשרתי אל שירותי ליווי בכדי להגשים את הפנטזיה של שיחה טובה, התייחסות או כל דבר שיעיב על הכאב של הפרידה.

היא הזמינה אותי אליה ליין בערב, הסכמתי, מה כבר יש לי לעשות, היא נתנה לי את הכתובת וכך הגעתי מהודר, מרוגש מזה שאני הולך לשבת עם אילנית ולהגשים את הפנטזיה המושלמת ביותר. היה באמת מרגש, היא פתחה את הדלת ועמדה מולי עם בייבי דול ללא יותר מדי בגדים, זה גירה לי את החושים והבנתי מה עומד להתרחש בתוך הדירה. "בוא תיכנס" אמרה ואני כמובן הסכמתי ללא שום בעיה. היא משכה אותי פנימה ודפקה לי נשיקה צרפתית חמה ולוהטת, הלשון שלי נכנסה פנימה, הרגשתי איך היא משתרבבת בלשון שלה, הטעם שלה היה כל כך טעים. וכך התנשקנו במשך שעות, זה לא נגמר. תוך כדי שאנחנו מניעים את הגוף ורוקדים לצלילים המושלמים היא הובילה אותי לחדר השינה שלה.

אם לקרוא לזה חדר שינה, זה בהחלט היה נראה כמו חדר של שירותי ליווי, לפחות מישהי שעובדת בשירותים הללו. החדר היה מאובזר, הייתה שם נדנדה גדולה, לצידי המיטה היו אזיקים… "אני רוצה לאזוק אותך" אמרה ואני הסכמתי לבקשה. נשכבתי על המיטה, הידיים שלי נפרסו לצדדים והיא קשרה אותי בחוזקה, הידקה את האזיקים. היא החלה ללקק לי את הגוף וזה עוד יותר הדליק אותי שאני לא בשליטה. למעשה, היא לקחה את השליטה אליה, אחזה בשוט והחלה להעביר אותו בגוף הערום שלי, מלמעלה ועד למטה צירפה לזה את הליקוקים ואת הנשיקות שלה, ספק נשיקות ספק נשיכות. הזין שלי עמוד בטירוף, הייתי מת שהיא פשוט תעזוב את הכול ותרכב עליי ליעד שתבחר וכך היה.

היא לא בזבזה יותר מדי זמן, הזיזה את שמלת הבייבי דול שלה וממנה התגלה הכוס החלק והצר הזה שלה, מתיישבת עליי, מחדירה את האיבר שלי לתוכה. אני מרגיש מדהים, צר במיוחד, היא עולה ויורדת ואני רואה איך השדיים שלה מבצבצים מתוך המלבוש החשוף, הפטמות הזקורות שלה נחשפו והיא דחפה את הפה שלי אליהן. התיישבתי, היא זיינה אותי בפראות, ליקקתי אותה ופתאום זה קרה, גמירה שאין לתאר, אני גומר לה, מוציא את הזין ומשפריץ לתוך הפנים שלה, היא מלקקת אותי מעליה, מנשקת אותי וממשיכה להתחכך ואני רק תוהה שזה לא ייגמר, הלוואי שזה לא ייגמר.

תפריט נגישות