נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שירותי ליווי חלומיים- סיפורו של מילואימניק בתול

זה מוזר, כשהייתי בתיכון חשבתי שזה יקרה, חשבתי שבשלב כזה או אחר אני אפסיק לאונן ואוכל להסתגל למשהו אחר וטוב. זה לא ממש עזר, כלום לא זז, כל פעם שרציתי לגשת ולדבר עם מישהי זה כאילו נתקע ולא לקח אותי לשום מקום, את האמת? הייתי מתוסכל מאוד, לא ידעתי איך אני יוצא מהמשבצת הזו, נמאס לי להיות בתול, נמאס לי לאונן בחדרים נפרדים, די התבאסתי מכל זה. כל מה שעשיתי לא עזר.

אחר כך המשכתי לצבא, גם שם עד גיל 21 כלום לא קרה, את האמת? הציעו לי נערות ליווי או שירותי ליווי אבל אף פעם זה לא היה נראה לי, רציתי להכיר מישהי בקטע הטבעי של הדבר. כלום לא צלח לי, בצבא ששם יש באמת את כל ההזדמנויות הכי טובות להכיר לא הצלחתי וכמעט אמרתי נואש, נואש מכל הקטע הזה שאני נכנס לחדר, מסתגר, רואה קצת פורנו ומגיע לסיפוקי.

כך עברה התקופה בצבא, לא עשיתי כלום עם זה, נשארתי חרמן וכמהה לנשים ואין כלום, אני כל פעם ממשיך לענג את עצמי, כל זה השתנה עד שהגעתי למילואים.


השתחררתי, התחלתי לעשות מילואים ואז הציע לי חבר לעשות משהו שונה, בתחילה לא האמנתי בזה, אבל אז, כשראיתי את התמונות של הבחורות באתר התרציתי מיד ואמרתי למה לא באמת? למה אני צריך להתפשר על סתם מישהי? יש באתר של שירותי ליווי מגוון נשים מכל הגילאים והיות וחוץ מהמראה גם האינטליגנציה הייתה חשובה לי היה לי ברור שאני רוצה מישהי שתבין שלא הייתי מעולם עם אישה.

הכרתי אותה, חבר הכיר לי אותה היא אולי הגיע מטעם שירותי ליווי אבל זה היה הדבר המושלם ביותר. קבענו להיפגש מחוץ לכותלי הצבא, אחרי הכול לא רציתי שאף אחד יידע מה קורה איתי ואני רוצה דיסקרטיות מלאה. היא הגיעה בלילה אליי הביתה, לבושה מהמם, גבוהה, יפה, חכמה, השיחות שניהלנו לתוך הלילה היו מדהימות.

היא סיפרה לי שהיא סטודנטית למשפטים, נראתה ונשמעה בחורה מדהימה ואז זה המשיך לנקודה מרגשת, אינטימית, היא החלה לגעת בי, נשיקה אותי, כל הגוף שלי רטט, לא הרגשתי תחושה שכזו מעולם.

היא ליטפה אותי ואמרה לי לא לחשוש משום דבר, הקשר ביננו נוצר, היא נישקה אותי שוב ואז ללא התראה נוספת נגעה לי באיבר, אוחזת בזין המתקשח לה בידיים. היא מוציאה אותו מהגינס שלי ושמה את הפה שלה עליו. מוצצת לי, היא ממש מצצה לי וואו, כל הגוף שלי התאבן, לא ידעתי את נפשי מרוב הנאה.
היא נשכבה על הספה וקראה לי לבוא, נשכבתי עליה, היא פיסקה עוד ועוד את רגליה, חדרתי אליה והנה, זהו אני לא בתול, אני מרגיש שאני בפנים, אני אשקרה מזיין מישהי בפעם הראשונה. זהו אני לא בתול יותר, אני לא בתול והתחושה, אוח התחושה, אני מרגיש את הזין שלי בתוך הכוס הצר והמתוק הזה שלה, עולה ויורד, מזיין אותה חזק וגומר כמו מטורף, פעם ראשונה שאני גומר לתוך כוס רטוב וכל כך כיפי.

אני נשכב לצידה, מנשק אותה, היא מחבקת, מלטפת אותי, "היה לך טוב"? היא שואלת ואני רק מחייך וצוחק ומחייך…. היא קמה, מעשנת את הסיגריה האחרונה ומבטיחה שהיא תחזור… "חייבת להתפנות ללקוח הבא"… שולחת לי נשיקה ואני כבר כולי צפייה למפגש הבא.

תפריט נגישות