נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


עוד רגע וזה קורה ,אני עומד להשתחרר משירות צבאי ועדיין לא הייתי עם בחורה, תאמת? זה די מתסכל אותי אבל אני לא יודע אך לספר את זה לחברים שלי. מה אני עושה? זו מחשבה שתמיד עלתה לי בראש עד שיום אחד בדיוק ביום שהשתחררתי זה קרה סוף כל סוף ולזה לא ציפיתי.

בדיוק יצאתי מהבקום , החזרתי את הציוד שלי ויצאתי לכיוון התחנה, בתחנה עמדה מישהי מדהימה, את האמת היא נראתה כמו בסרטי הפורנו שהייתי נוהג לראות ולהביא ביד איתם. החזה שלה היה שופע, היא לבשה בגד קטנטן שלא משאיר יותר מדי לדמיון ונעלי עקב מדהימות שחשפו את הרגליים המדהימות שלה.

נעמדתי שם וקשה לי להודות אבל נעמד לי הזין, באמצע כלום אני חרמן אש והיא אפילו לא שולחת מבט לעברי.


האוטובוס הגיע, היא עולה, אני מוכן להישבע שהיא עובדת באחד מאותם שירותי ליווי איכותיים , היא באמת נראתה טוב בטח יש עליה מלא קופצים.

ישבתי בסמוך אליה, חשבתי אולי היא בכל זאת "תשתין" לכיוון שלי ועדיין כלום לא קרה. הנסיעה המשיכה ופתאום שמעתי צעקה גדולה, איי.. איי.. אני לא מבין מה קרה, האנשים מתגודדים סביב ורואים אותה, היא נחתכה קלות מהמושב ליד ולא שמה לב. "יש לי במקרה פלסטר בתיק" אמרתי לה לא חשבתי פעמיים ונתתי לה את הפלסטר, "תרימי את הרגליים למעלה קצת" אמרתי והיא הרימה.. הנסיעה חזרה לעצמה, התיישבתי לידה נתתי לה קצת מים. "את בסדר"? שאלתי והיא חייכה והודתה לי… "מאיפה הניסיון הזה שלך? היא שאלה ואני חייכתי וסיפרתי לה שהייתי חובש בגולני.


היא סיפרה לי שעלתה לא מזמן מחבר העמים לארץ והיא עובדת הרבה עם אנשי עסקים בארץ ומחול. ירדנו באותה התחנה, באופן מפתיע היא הזמינה אותי אליה כדי להודות לה ואני כמובן זרמתי. היה לה בית מדהים, יחסית לעולה חדשה היא באמת הסתדרה חשבתי לעצמי, אולי היא באמת מועסקת מטעם שירותי ליווי? חשבתי והסתתי את המחשבה, מה זה מעניין בכלל, העיקר הרגע הזה כאן ועכשיו.

היא הוציאה בקבוק יין ומזגה לי, שתינו יחד, היא התקרבה אליי, פתאום היא החלה ללטף את הרגל שלי. "אין צורך להיבהל" היא אמרה ואני התקרבתי אליה, פתאום הרגשתי שאני נפתח.. "לא היית אף פעם עם אישה אה".. היא קלטה אותי והמשיכה ללטף לי את הירך, פותחת לי את הרוכסן ותופסת את הזין המזדקר מהתחתונים ישר לידיים שלה. "נעים אה.." אמרה לי ואני עוד שנייה גומר רק מהמגע שלה.

היא ירדה על הברכיים ובלי להתריע יותר מדי התחילה למצוץ לי, דחפה את הזין שלי לתוך הפה שלה ואני מרגיש איך טיפות ההנאה עוד שנייה בתוך הפה שלה.

היא מלקקת, אני מרגיש את השפיכה המוקדמת מגיעה אבל עוצר את זה.


פתאום היא מבקשת ממני לשבת על הספה, עולה עליי, גבה אליי והיא מחדירה את הזין שלי לתוכה, היא יורדת ועולה והגב שלה מושלם, הידיים שלי על השדיים שלה ואני גומר לתוך הקונדום שמקודם הניחה עליי.. אני גומר כאילו אין מחר, פעם ראשונה שאני עושה סקס וואו, איזו חוויה.

פתאום בתוך השקט, קריאת ביפר מתקבלת, אני מתבונן בה.. והיא אומרת לי "אני חייבת לזוז" אני מבין כבר הכול, מתלבש, שואל אותה אם אפשר להתראות בשנית והיא מסמנת לכן בראשה… אוח,, אני רוצה לחוות את זה שוב.

תפריט נגישות