נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שנים שאני עובדת כנערת ליווי, אני דווקא אוהבת מאוד את המקצוע, קשה לי לתאר במילים את ההנאה שיש לי מלפגוש אנשים חדשים, להתרגש, לעשות סקס להרגיש דברים שלא הרגשתי מעולם. אפילו שכבר סיימתי את התואר שלי לא חשבתי להפסיק ולו לרגע את העבודה המדהימה שהייתה לי, נערת ליווי אחת המבוקשות, כאן לא רציתי לוותר לא על השכר ולא על החיוך שהיה נשאר לי בפנים. הכיף הזה שאת נכנסת לדירה דיסקרטית, מלון או בית וגבר עושה לך טוב, הוא משוחח איתך, את עושה לו עיסוי והכול ברוח נהדרת. על זה היה לי קשה לוותר ועל זה רציתי לספר לכם כאן כחלק מתוך היומן המדהים שכתבתי.


אז ערב אחד זה חיכה לי בפינה, ההתרגשות הייתה בשיאה, גבר שרמנטי גבוה, הבנתי שהוא מפוצץ בכסף, מיליונר שעשה עלייה. אין ספק, הקטע הזה של כסף וסקס טוב היו חלק מהחיים שלי ולכן לא רציתי לוותר על זה. הוא חיכה לי בדירה מושלמת, אחת הדירות היותר יפות שראיתי מימי, הוא גם השקיע, הכול היה שם בטוב טעם, לדעתי זו בכלל לא הייתה דירה דיסקרטית אלא יותר בכיוון דירה של אהבה. כמה רציתי שמישהו יאהב אותי אבל בדרך שלי, במצב כזה שאני יכולה לקבל את הכול ובסופו של יום עדיין לישון באלכסון.


הגבר הזה חייך אליי, הוא ידע שהגעתי מטעם שירותי ליווי וזה לא הפריע לו לתת לי יחס של מלכה וכך גם אני רציתי לתת לו להרגיש על גג העולם. חייכתי אליו, הוא נראה ונשמע מדהים, כל כך כיף להזכיר לעצמי שבחרתי את המקצוע הכי מדהים שיש. הוא מזג לנו שמפניה וורודה, אני מתה על שמפניה וורודה, ישבנו זה מול זו, דיברנו, הוא סיפר לי קצת על החיים שלו מעבר לים וזה בהחלט הרשים אותו. סיפרתי לו שאני אמנם מועסקת מטעם שירותי ליווי VIP ועדיין אני בעלת תואר שני ואני אוהבת מאוד את מה שאני עושה.


"רואים" הוא אמר לי ואני הייתי ממש מרוצה מהתחושה שלו, אחרי הכול מתאים לי שהוא יתקשר אליי שוב. הוא הושיט יד ללחי שלי, ליטף, הכניס את קצה האצבע שלו לשפתיים שלי "יש לך שפתיים מושלמות" אמר ואני חייכתי, לקחתי את היד שלו שהחלה לטפס לי על הפנים, ללטף כל חלק וחלק ולחרמן אותי. התחלתי ללקק לו את האצבע, זה הדליק את שנינו הוא הציע לי ללכת לחדר השינה.


וואו,, איזה חדר שינה שאין לתאר מדהים ביופיו, הוא חייך אליי, כל הזמן מחייך האיש הזה, הוביל אותי אל חדר השינה ושם חיכתה לנו מיטה מושלמת וכמה צעצועים מדהימים. נשכבתי על המיטה, הוא לא חיכה יותר מדי וישר פיסק את רגליי, לקח את הוויברטור שהיה שם והחל לדחוף לי אותו בעדינות משחק לי במקביל עם האצבעות שלו בדגדגן… "קודם אני מפנק" אמר וזה שוב הרשים אותי.. הוא המשיך עם הוויברטור ובו זמנית ליקק לי את הכוס בתאווה גלויה, כל כך רציתי לרדת לו.

הוא נשכב ודחפתי אותו לצד השני "ועכשיו תורי" אמרתי והתחלתי למצוץ לו בלהט… הוא גמר בשניות וואו, לזה לא ציפיתי. הזרע שלו היה מרוח על הפנים שלי ואני ליקקתי אותו בתאווה גלויה. "המון זמן בלי סקס" אמר וחייך אליי… "אבל אין ספק את אחלה בחורה מטעם שירותי ליווי הטובים ביותר שהכרתי אי פעם". 

 

תפריט נגישות