נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בדיוק חזרתי מארצות הברית, אני תושב חוזר בודד, השארתי את כל החברים שלי מאחור והיה ערב אחד שפשוט לא היה לי מה לעשות. לא משנה כמה ולמי התקשרתי לא היה מענה והרגשתי את הבדידות מחלחלת בתוכי, פתאום שיחה אחת שינתה את כל הדברים.

חבר טוב הזמין אותי למפגשים באיזו דירה מדהימה בתל אביב וזרמתי, הוא ענה לי ולא רציתי להתחרט על כך שלא הלכתי. איך אומרים? הבדידות הכריע אותי.

הגענו לדירה, בתוכה חיכו לנו 2 בחורות מדהימות, מסתבר שזו מסיבה פרטית או שלא הבנתי מה הולך שם. 2 נשים שנראה כאילו נלקחו מאיזה שירותי ליווי, מדהימות במלוא מובן המילה. אחת מהן הייתה שווה ביותר אבל ביישנית ואני דווקא אהבתי את זה איך אומרים מים שקטים חודרים אבל ממש חודרים ולא טעיתי.

התקרבתי אליה בזמן שהחבר שלי הלך על הבלונדינית הפרובוקטיבית עם הקעקועים בכל הגוף.

מזגתי לה יין והיא סיפרה לי שהיא די חדשה בתחום, אמרתי לה שגם אני מעולם לא פגשתי נערת ליווי אבל הלבד הורג אותי והיא נראית מדהים. שתינו יין, כוס ועוד כוס ואז הרגשנו את זה בא, פתאום הרגשתי את החום בכל הגוף שלי וזה הגיע דווקא ממנה.

מבלי לשאול אותי או להכין אותי מראש בזמן שהחברה שלה כבר מזיינת את החבר שלי ודוהרת עליו כמו משוגעת היא בחרה למצוץ לי. היא הוציאה את הזין שלי מהרוכסן של המכנסיים והכניסה את הזין לתוך הפה שלה, מתבוננת בו, מתרשמת.

היא מצצה לי בהנאה גלויה, כאילו כל החיים היא עשתה את זה, בתחילה כבר לא האמנתי לה, אולי היא משקרת? היא מנוסה ביותר זה מה שעלה לי בראש כשהכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הלוע שלה. היא זיינה אותי עם הפה שלה וכל מה שעניין אותי זו המציצה הזאת.

פתאום שום דבר לא נחשב, פתאום אני מרגיש נחשול אדיר ואני גומר כמו משוגע בעוד אני דוחף את הראש שלה עמוק יותר, תמצצי לי חזק יותר עמוק יותר אני אומר לה ואני משפריץ עמוק לתוך הפה שלה כשאני צועק ומכריז בקול גדול "אני גומר אוח"….

הרגשתי איך הזין שלי עומד כמו טיל ולמרות שכל הזרע שלי ניגר בתוך הפה והגרון שלה היא לא פספסה שום נקודה וליקקה אותי בהנאה. הרמתי אותה מעלי, זרקתי אותה על המיטה ואמרתי… "עכשיו תורך".

תפריט נגישות