נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


קוקסינליות שוות במיוחד בתל אביב

היה לנו תמיד חלום להוציא לפועל בילוי מושלם עם קוקסינליות,  בילוי עם נערות ליווי אבל לא הייתה לנו האפשרות או יותר נכון האומץ לבחור את זה, אנחנו סוג של גברים שגרתיים, אנחנו לא יודעים מה צריך לעשות ואיך לחשוב קצת שונה ואחרת.

בדרך כלל אנחנו הולכים או אוהבים לבחור נשים, אבל קוקסינליות זה בהחלט היה משהו חדש, משהו שלא הכרנו קודם לכן ורצינו לתת לזה צאנס ממקום אחר.

איך עושים את זה? איך ניגשים לעיקר הדברים? האם יהיה לנו כיף? אלו רק חלק מהשאלות שהציפו אותנו, מה עושים ואיך בוחרים? לא ידענו אם בכלל לאיזה כיוון לקחת את זה. לוותר או ללכת על כל הקופה? זו בהחלט הייתה שאלה טובה שהיה ראוי לשאול אותה.

המפגש שלנו עם קוקסינליות מדהימות וסקסיות היו ממש במקרה, כמו כל דבר, גם כאן לא תכננו את הדברים. היו המון חיוכים, הייתה המון התרגשות, אבל מה לעשות ואיך, לא ידענו, זו בהחלט התנסות שלא הכרנו לפני כן.

היינו פעם עם נערת ליווי אבל הפעם רצינו לצאת מהמסגרת שכל כך הכרנו. אז הכול קרה שם במקרה, גורם ההפתעה עבד שם שעות נוספות.

אז התיישבנו יחד שם, ניגשנו ואז הלב שלנו דפק חזק, אנחנו שני גברים שאף פעם לא היו עם קוקסינליות, איך ניגשים לזה אם בכלל? הקוקסינלית ישבה על הספסל והזמינה אותנו להתקרב, פתאום הגיחה גם החברה השווה שלה ורק אז התחיל כל הדבר המושלם.

כל אחת מה עלתה עלינו בתורה, הן שלטו במצב, באנו לקום אבל הן לא איפשרו, הן פשוט התחיל לנשק לנו את תנוך האוזן, מנשקות, זה טעים, התחושה אין לתאר את המגע. מלקקים את תנוך האוזן ובום הזין נעמד כמו טיל. מוזר, לא הרגשנו שום מגע ושום זיקפה מהצד השני, מבחינתנו הן היו נשים לכל דבר.

עמד לנו כמו טיל מטורף, אי אפשר לומר מה הרגשנו באותו הרגע, הן נישקו אותנו בלהט חזק, הלשון הייתה לנו בתוך הפה, רטיבות, משהו מחרמן טילים שאין לתאר. היד עברה על המפשעה והזין שלי כבר ביד שלה, היא מביאה לי ביד ותוך כמה שניות אני כבר לא יכול להתאפק, אני משפריץ לה על הפרצוף כמו מטורף מת.

אני גונח עוד כמה שניות והיא מתבוננת בי ובזוג שעדיין מתעסק לו בצד בטירוף.

 

תפריט נגישות