נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


קוקסינליות שוות במיוחד בעיר תל אביב

כל אחד והפנטזיות שלו, אני מת למשל על קוקסינליות, הן עושות לי את זה ביג טיים. בענק, אני מת עליהן, מת על המראה המושלם הזה שלהן.

כל חיוך שלהן שווה מליון דולר, לא אוהב מראות רגילים, למשל קוקסינליות זה בדיוק הטעם שלי, אני מת על זה, מתרגש מזה שאין לתאר.

אני אוהב נשים, אבל קוקסינליות זה החיים, הן בדיוק מה שאני אוהב במראה המושלם, חיוך, שיניים נוצצות, חזה עומד, גוף מושלם.

תמיד דמיינתי איך ייראה או ירגיש הסקס איתן עד שהכרתי אחת מהן, פגשתי אותה בבית מלון, היא למעשה זו ששילמה על השירות של עצמה.

כן, יש דברים כאלו, הן נראות מדהים ואני מת עליהן, קוקסינליות זה חלום חיי וככה חיכתה לי מישהי מדהימה בשם שרין, קוקסינלית שביום היא גבר ובערב היא אישה.

קוקסינליות שוות זה באמת החיים, חיכיתי לה, היא הגיעה לשם במלוא הדרה, היא עשתה לי ככה עם האצבע, הגעתי אליה עד שהיא משכה את החולצה והחליקה אותי למיטה, קשרה לי את הידיים והרגליים, היא רצתה להיות בשליטה מלאה. אני יכול להבין אבל ביננו זה גם ריגש וחירמן אותי ברמות שאין לתאר.

היא עשתה לי מופע מושלם, מופע בלתי נשכח, היא רקדה קצת מסביבי ואני נשכבתי על המיטה ולא יכול לזוז, היא הייתה בשליטה מלאה עליי.

היא דיגדגה אותי עם הנוצה, מרגיש כל חלק וחלק מהגוף שלי זקוף, משהו שצועק אליה, משהו שרוצה אותה, רוצה לקרב אותה, להרגיש אותה.

היא מתקרבת ואז מתרחקת שוב, ככה תמיד, זה יותר ויותר מגרה, אני מרגיש אותה עולה עליי, היא מתחככת בי, אני מרגיש את הזקפה שלה אבל זה לא מפריע לי, זה אפילו מגרה אותי יותר, אני רוצה להתקרב ולגעת בה, לחדור אליה לכל מיני מקומות ובנתיים היא זו ששומרת על הכללים, היא זו שלוקחת אותי למקומות נסתרים שלא הכרתי, מנשקת, מלקקת אותי, שמה את האיבר שלי בפה שלה, מפסקת את הרגליים שלי, מגרה אותי. נוגעת לא נוגעת, ככה התחושה שלי עם נערת ליווי שהיא גם קוקסינלית שווה במיוחד.

אני שומע אותה גונחת, זה גורם לי לרצות אותה יותר ואת השאר אתם כאילו יודעים, אני גומר כמו מטורף והיא לא מפסיקה וממשיכה לאחוז בי, כמה פעמים ואני גומר ושוב גומר כמו מטורף.

תפריט נגישות