נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


החלום של כל אחד זה מפגשים עם קוקסינליות ובדיוק כשפגשתי את ליהי התרגשתי בכל פעם מחדש. קוקסינלית מדהימה ומושלמת חיכתה לי בבית שלי, לא דמיינתי שזה יקרה כל כך מהר. היא הייתה מושלמת, נראתה מדהים, שיער בלונדיני וחזה שופע, גוף מדהים, מראה שאי אפשר לשכוח. קוקסינלית שווה ביותר אחת מיני אין ספור קוקסינליות שאי אפשר לפספס.

מבלי להסס יותר מדי, היא כבר חיכתה לי בכניסה, החיוך שלה היה בלתי נשכח, אני מת על חיוכים, זה מגרה אותי. למעשה כשאני מזיין אני אוהב לראות אותן מחייכות אבל את זו, את זו אי אפשר היה לשכוח, אישה מדהימה ספק אישה עם איבר מדהים, תחת מושלם והפתעות שלא ציפיתי שאקבל במסע הזה.

התנשקנו, הטעם היה מדהים, לא היה הבדל כזה גדול זו בהחלט הייתה תחושה שאתה מנשק אישה מדהימה עם טעם של תות שדה על שפתיה. אישה מושלמת, אין לתאר את הדבר המדהים הזה. הנשיקה הובילה אותנו ישירות אל המיטה, שם היא כבר חיכתה לי וכמו שאומרים רב נסתר על הגלוי, החזה שלה היה מושלם, שיחקתי איתו לא מעט, הלשון שלי עברה על הפטמות שלה והרגשתי איך הידיים שלה מטיילות לי על הגוף.

היא סימנה לי לשכב ,להירגע, נתתי לזה לקרות, היא שחררה את הזין שלי מהמכנסיים והוא כבר היה בפה שלה. פותחת את המכנסיים שלה ומוציאה את הפתעת ההפתעות מהמכנסיים שלה. היא מביאה לעצמה ביד ומוצצת לי את הזין בחוזקה, הפה שלה היה מושלם, אין לתאר, יותר מכל אישה אחרת שהייתה לי הקוקסינלית הזאת הייתה מושלמת ביותר, חלומו של כל גבר.

היא מצצה לי בלהט מלקקת כל חלק וחלק בי, הרגשתי את הטעם המדהים, את הרצון לגמור עוד שנייה הזרע שלי בתוכה. הרגשתי איך אני רוצה לאחוז בזין המושלם הזה שלה ולהרגיש שמה שנמצא כאן לפני עומד לתת לי את ההנאה המושלמת ביותר.

תמיד היה לי קטע עם יחסי שליטה וכך החלטתי שאני הולך על זה בצורה הדיסקרטית מבלי שאף אחד יידע. היא נשכבה על הבטן, פיסקתי את הרגליים שלה וחדרתי עמוק לתוכה, לתוך התחת שלה אוח אני מת על סקס אנאלי, זיינתי אותה מאחור ואני שומע אותה גונחת, התחת מדהים ומי שמסתכל מהצד לא יודע בכלל שמדובר בגבר עם תחת מושלם.

אני מזיין אותה חזק וגומר לה או יותר נכון לו, משפריץ לו בתוך התחת הרטוב. היא גונחת ואז יותר נכון הוא גונח, אני פתאום רואה אותו במלוא הדרה, פתאום האישה הפכה לגבר והגבר הפך לאישה .. אנחנו מעשנים ביחד איזה ג'וינט קטן ומוצאים את הרגע הזה של המנוחה.

תפריט נגישות