נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד נמשכתי ל…. נערות ליווי בתל אביב . אני איש הי-טק עובד במרכז העיר ובסוף כל יום תמיד עולה בי המחשבה לבלות את הערב עם אחת מנערות הליווי בתל אביב. כיום הנערות זמינות וניתן ליצור מולן קשר באמצעות אתרי האינטרנט הרבים. האמת שמשהו משהו בקטע, פשוט עושה לי את זה. באותו לילה, חיפשתי נערה העונה על הטעם האישי שלי ועל הפנטזיה שאני רוצה נערה שנראית כמו רקדנית בלט ויודעת להזיז את גופה בצורה שתדליק אותי. אני אפילו מוכן לשלם יותר. בסופו של דבר, זה היה בדיוק מה שעשיתי.
נכנסתי לדף של אוולין בהתרגשות רבה שיתפתי אותה בפנטזיה וקבענו להיפגש, היא אמרה שכשאגיע אליה אני אופתע לנוכח המראה. והיא תגשים לי את הפנטזיה בדיוק כמו שארצה. ואכן במפגש כל הציפיות שלי התגשמו. היא עמדה בדלת הכניסה לביתה לבושה בבגד גוף לבן וחלק הצמוד ופטמותיה זקורות. נכנסתי לביתה והתיישבתי בסלון.
היא החלה לגעת בעצמה מתחת לבגד גוף. שערה השחור היה קלוע על ראשה. היא נגעה בפטמות והכניסה אצבע לתוך הפה. אוף…כמה שהייתי מייחל שהזין שלי היה בתוך הפה שלה. עכשיו היא החלה להוריד את בגד הגוף. היא חשפה שדיים חיוורים וקטנים. בגד הגוף ירד עד למותניים שלה. הורדתי את המכנסיים. הזין שלי נעמד. “תמצצי לי…” אמרתי לה. היא התקרבה אליי והחלה יורדת אט אט ולבסוף תופסת בקלות עדינה את הזין ומתחילה למצוץ בלהט רב. הבטתי בה וזה הרגיש כמעט כמו פיצוץ אמתי. רגע לפני שגמרתי, עצרתי את עצמי. עדיין לא ראיתי את הכוס שלה. “תורידי את התחתונים…” אמרתי לה.
היא הורידה אותם לאט ושלפה דילדו מאחת המגירות בשידת הסלון שעמדה בצד. היא פתחה רגליים והחלה להניע אותו על הדגדגן שלה. היא מצצה את הדילדו, נעצה בי מבט מפתה והחדירה אותו לאט לאט לתוך הכוס שלה. ביד אחת היא תפסה את הזין שלי . היא נשכה את השפה התחתונה שלה וגנחה שוב ושוב עד שאמרה בו תיכנס אליי עמוק ונגמור ביחד.
הכנסתי אותו עמוק אליה וחשתי את רטיבות הכוס הבוער בה. היא גנחה ועוררה בי תשוקה עזה. החלפנו מספר תנוחות עד שהרגשתי איך גופי מתפתל ואני עומד לגמור. היא הוציאה אותו מהכוס הכניסה את הדילדו והחלה מוצצת את הזין שלי במקביל עד שגמרתי. יריתי לעברה ועל כל גופה האקזוטי. ואז נשכבתי לצידה.
בחוויה הזו הגשמתי את הפנטזיות שלי. אם גם לכם יש פנטזיות ואתם רוצים להגשים אותן עם אחת מנערות הליווי בתל אביב. זו הדרך .היכנסו לאתרי האינטרנט וחפשו את האחת שתעשה לכם את זה.

תפריט נגישות