נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


פנטזיה של פעם – דירות דיסקרטיות

תמיד הייתה לי פנטזיה, רציתי להיות עם בת זוג, מישהי באותן דירות דיסקרטיות, זה היה חלום מושלם, אני לא יכול לתאר את זה, תמיד חשבתי על זה, אף פעם זה לא יצא לפועל והנה עכשיו, יצא שזה קורה.

אני מתרגש ומרוגש, חבר הכיר ביננו, מישהי מדהימה, היא רצתה קשר דיסקרטי, היא לא הייתה נשואה, אבל כן רצתה שהדברים יהיו בסוד, זה הדליק אותה.

הייתה סוג של מבוכה, לא ידעתי מה להגיד, היא גם לא ידעה מה להגיד, זה היה די מביך אבל מהר מאוד זה נעלם, לאט ובזהירות השארנו את זה מאחור.

היא סיפרה לי על מלא דברים שקרו לה, גם אני שיתפתי אותה, עושה רושם שיש לנו המון מהמשותף וזה עוד יותר ריגש את העניין.

במשך שעות דיברנו עד שהגיע נשיקה באופן ספונטני, שלחתי את היד שלי לשד שלה, זה היה בלתי נמנע, הכול התחמם, הגזרה עשתה את שלה, אני מרגיש שעוד רגע אנחנו עוברים מכאן למיטה.

היד שלי על החזה שלה, היד שלה על הרגל שלי, אני מרגיש את זה, אני מרגיש את המגע, אני לא יודע איך ומה לעשות.

אנחנו ממשיכים להתנשק, זה מגרה עוד יותר. לאט ובזהירות אנחנו עוברים לחדר השינה, פתאום כל הבגדים נשארים מאחור, היא מפסקת לי את הרגליים, מוצצת לי בהנאה, הזין שלי בתוך הפה שלה. היא מוצצת לי בהנאה ואני לא יודע איפה לשים את עצמי מרוב הנאה. אני נהנה בעצמי.

אני ממשיך, נותן לה לרדת לי, היא מנשקת קלות את הרגליים שלי, את פנים הירך שלי, אני מרגיש שאני רוצה לגמור כשאני מרגיש את השפתיים שלה הדוקות על הזין שלי.

אני הודף אותה קלות, מפסק את רגליה ואומר לה שעכשיו זה תורה, מתחיל לרדת לה, ללקק אותה, אני מרגיש שעוד שנייה אני עומד להתפוצץ.

כמה שניות שאני מוצץ את המיצים ממנה, חודר אליה כמה פעמים ושנינו גומרים כמו מטורפים, מרגישים שבאמת זה שיא השיאים,

את האורגזמה הזאת לא אני ולא היא נשכח לעוד הרבה זמן.

 

תפריט נגישות