נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


פנטזיה שהוגשמה בדירה דיסקרטית בצפון

אני זוכר את הפנטזיה שהייתה לי באחת מאותן דירות דיסקרטיות, דירות דיסקרטיות בצפון, אני מרגיש את זה יותר מתמיד, קורה כמעט אותו הדבר. זה אמנם היה לפני עשור, בחורה לוהטת, יוצאת משם, מחייכת אליי ומסמנת לי לבוא. לא הכברנו במילים, היא פתחה את הדלת, המיטה מושלמת, אורות עמומים בחדר, הכול אדום לוהט ומזמין ביותר.

היא כאילו הכינה את החדר, ידעה על בואי למקום, אני מתרגש ומרוגש ביותר, אני לא יודע איך לאכול את זה אבל זורם עם הזרם.

היא הפשיטה אותי בעדינות, לא הייתי צריך לעשות כלום, אני אוהב את התחושה הפסימיסטית הזאת, אני לא זז, היא ממשיכה, אני מרגיש שאני לא יכול לזוז, אבל שוב, זה מרגש אותי, אני מרגיש מדהים.

היא מנשקת אותי לאט ובזהירות, אני מרגיש את הלשון שלה חודרת ומגיעה לכל נקודה ונקודה בגוף שלי. היא עוברת לפטמות שלי, לאט ובזהירות מוצצת אותן, אני מרגיש שעוד רגע אני על גג העולם. אני כבר יכול לדמיין מה אני הולך לעשות לה.

היא מסמנת לי לכיוון הג'קוזי המדהים, אנחנו נכנסים למים, היא ללא בגדים, הגוף שלה מדהים, שדיים זקורים, חיוך, שפתיים אדומות, עיני שקד וחיוך שאי אפשר לשכוח, הגומות שלה תמיד עשו לי את זה בכל פעם מחדש.

אנחנו מוזגים את השמפניה, היא מתבוננת בי, אני מתבונן בה, מתקרבים זה לזו, אנחנו מתנשקים בלהט, היא מתיישבת על שפת הג'קוזי, אני מוצץ לה את הפטמות, את הפופיק המדהים, אני מפסק את רגליה, מנשק את הערווה המדהימה שלה, מנשק אותה בצורה מושלמת, אני שומע אותה גונחת, אני מרגיש שהיא רוצה שאני אהיה בתוכה.

עוד רגע וזה קורה, אני כבר לא יכול להתאפק, אני מרגיש שעוד שנייה אני גומר וזה לא יכול לעזוב אותי, היא צועקת לי שאחדור אליה, אני כבר לא יכול יותר, אני מפסק את הרגליים שלה, חודר אליה בכל הכוח, אני גומר כמו מטורף, מגיע לאורגזמה ואנחנו נשארים חבוקים זה בזרועות זו.

זה היה מהיר היא אומרת לי, אני לא יכול יותר, אני רוצה להמשיך, לא יודע מאיפה להמשיך את זה, אני לוקח שחטה מהסיגריה ורוצה לעשות סיבוב שני.

אני חודר אליה שוב, לפחות מנסה, אבל אז מגיע שוב לשיא שלי, מגיע אליו במלוא הכוח ומרגיש את הסיבוב השני בא.

 

 

 

תפריט נגישות