נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


פגישת עסקים לוהטת במרכז עם נערות ליווי

חבר שלי הפתיע אותי, הוא פשוט הפתיע, לא ידעתי מזה שום דבר, הגעתי למרכז בכלל בשביל פגישה, לא ידעתי מה מחכה לי באותה דירה עם נערות ליווי סקסיות. מי בכלל חשב שזה עומד לקרות. הגעתי לחדר, חשבתי שאולי זו סוג של מסיבת הפתעה, פתאום הכול קפץ עליי, בחורות שוות במיוחד, מראה מושלם, נעלי עקב, חזייה סקסית, תחתונים עוד יותר, גרביון עם חורים מדהים, אין יותר מדי מקום לדמיון אבל מי צריך לדמיין שיש לך דבר כזה מול העיניים?

אני מתיישב על הספה, אחת מהן ניגשת אליי עם בקבוק שמפניה וביד השנייה כוס והיא מוזגת לי, היא רוצה שנלגום יחד מהשמפניה, חלק מזה נופל לי בדיוק על המפשעה, היא אומרת לי לא נורא, מלקקת את המקום וזה מחרפן אותי עוד יותר.

היא מפשילה את המכנסיים שלי ואז גם החברה שלה באה, אני מתיישב על הספה, הן משילות ממני את המכנסיים בלי לחשוב יותר מדי.

אחת מהן מכל צד, אוחזת את האיבר שלי, גומעת אותו לתוכה, מוצצת בהנאה גלויה, היא מלקקת אותי, אני מרגיש בעננים, אין לתאר את התחושה שיש לי.

הן מתענגות עליי ואני מתענג עוד יותר, אני מרגיש שעוד רגע אני משפריץ כמו מטורף אם הן לא מפסיקות ונותנות לי להשתלט קצת על המצב.

אני מזיין בדוגי את החברה שלה, דוחף את האיבר שלי עמוק לתוכה, בזמן שהיא מנשקת אותי, מתיישבת על הרצפה, מלקקת אותי מאחור ומגרה אותי אפילו יותר.

אני דוחף את האיבר שלי עמוק יותר לכוס של החברה שלה, הוא רטוב, הוא רוצה אותי אני שומע אותה צועקת לעוד.

אני חודר עוד כמה פעמים ואז החברה שלה שרוצה גם, באה אליי בתנוחה של דוגי מטורפת ואני מזיין כל אחת בתורה.

חודר אליהן, מרגיש ושומע אותן גונחות וזה מדליק אותי אפילו יותר, אני מזיין אותן חזק, מרגיש שעוד רגע זהו, אני גומר יחד איתן.

היא מתיישבת עליי, מזיינת אותי בזמן שאני מוצץ את הפטמות של החברה שלה שרוכנת מעליי, נוגעת בי, מדליקה אותי עוד יותר.

אני עושה הכול ולא מצליח להתאפק, פתאום יחד איתן אני מגיע לשיאים שלא הכרתי, אני גומר כמו מטורף.

עוד רגע אני מרגיש שאני מגיע לשיא השיאים, שנייה מתאפק וזהו כבר לא יכול, זה פורץ ממני ויחד איתן אני מגיע לאורגזמה בלתי נשכחת.

תפריט נגישות