נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בחיים לא עשיתי עיסוי אצל משהי פרטית, זה תמיד היה בספא של מלונות עם בנות הזוג שהיו לי וזה אף פעם לא משך אותי, הייתה לי תקופה לחוצה והייתי חייב איזה עיסוי מרגיע כדי לשחרר את כל הלחץ שהצטבר.


אני מאזור הצפון, חיפשתי המלצות על משהי שטובה בעיסוי – אחת כזו שנותנת חווית עיסוי משחררת ובאחד האתרים מצאתי מעסה בשם נטשה שממש גרה במרחק 7 דקות נסיעה ממני.

הסתכלתי בעמוד הפרטי שלה וראיתי שיש לה המון ביקורות חיוביות ואני אגב, בחור של ביקורות.


הרמתי אליה טלפון ושאלתי אותה אם היא פנויה עכשיו לקבל אותי. בצד השני ענה קול רוסי מתוק ומזמין. היא ענתה לי בחיוב ויצאתי לדרך. נכנסתי אל האוטו עם הגב התפוס שלי והתחלתי לנסוע לכיוונה. היא ביקשה ממני כשאגיע להרים אליה טלפון על מנת שהיא תכוון אותי.

הגעתי למטה וכך עשיתי. יצאתי מהאוטו, התקשרתי אליה והיא כיוונה אותי לאיזה בניין דירות נידח, בקומה השלישית "אני אפתח לך את הדלת" היא אמרה. הגעתי לקומה השלישית בבניין ופתחה לי את הדלת בחורה סקסית בסביבות גיל ה-25. היא הזמינה אותי להיכנס אליה לביתה, וכמובן כך עשיתי.

כשנכסנו אליה לדירה
היא הובילה אותי לחדרה שבו נמצאת מיטת עיסוי ואמרה לי להתפשט ויצאה לרגע, כאן החלו התסביכים עם עצמי. האם ה"להתפשט" כולל את התחתונים או שלא? את האמת שהזין שלי עמד אז העדפתי שלא. היא חזרה לחדר עם חלוק, ולא ממש הבנתי את פשר החלוק. "אתה מתבייש ממני?" היא שאלה, ופשטה את החלוק וחשפה את גופה המדהים. חזה קטן וחצוף וגוף חלק שמריח טוב.
"אני יודעת שעומד לך הזין, זה בסדר" והורידה לי את התחתונים.
היא התחילה למרוח לי שמן על הגב והתחילה לעסות אותו בעדינות כשברקע מוזיקה נעימה.


מרוב שהזין שלי עמד לא הרגשתי את הכאבים שלכבודם באתי ובעודה מעסה לי את החלק התחתון של הגב שלי היא מגיעה לאזור התחת ומכניסה ומורידה את היד שלה בין הרגליים שלי וחזרה למעלה. ככה היא עשתה מספר פעמים והזין שלי עמד כמו טיל, "אתה שמח לראות אותי אני מבינה" אמרה בצחוק, ומיד אמרה "אתה יכול גם לגעת לי בגוף." נגעתי לה בגוף, כמה נעים הוא היה, בתחת המתלבש, בחזה החצוף והיא שאלה למה אני מתבייש, לקחה את ידי ואמרה תפליק לי כמו שאתה רוצה.

הפלקתי לה והיא לקחה את ידי ושמה אותה על החזה שלה ולאחר מספר דקות של עיסוי אירוטי היא אמרה לי להתהפך על הגב.
ההתהפכות על הגב


הסתובבתי על הגב והיא ראתה איך הזין שלי עומד בגללה אך לא הפריע לה. היא עיסתה לי את כל הגוף, מכף רגל לביצים שלי דרך הזין ועד לחזה. לאחר עיסוי באמת נעים, ולאחר שעיסתה לי את הביצים היא עברה לזין שלי והחלה לעסות אותו בעדינות. היא עברה עליו עם 2 הידיים ואני ממש התייבשתי. בתגובה היא אמרה לי "זה בסדר, תרגע" והמשיכה לשפשף אותו בעדינות נעימה.

העיסוי היה כה נעים ולאחר מספר דקות עמדתי לגמור ובאתי להזיז את ידיה.

בתגובה היא הזיזה לי את היד והמשיכה עד שגמרתי לה בתוך הידיים הנעימות.


זה היה עיסוי מדהים. היא ניגבה את הזרע שזלג לי על הגוף ונפרדנו לשלום.

תפריט נגישות