נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


עידן חיפש אחר דירות דיסקרטיות, עבור מסיבת הרווקים של עומר, החבר הכי טוב שלו.

עומר עמד להתחתן, ועידן רצה שמסיבת הרווקים של עומר תהיה חוויה בלתי נשכחת, לפני שעומר ייכנס לחיי השעמום, כפי שעידן הגדיר אותם, לא פעם, בצחוק מתגלגל.

מסיבת הרווקים כבר תוכננה מראש – עם אלכוהול מרובה, חשפנית ושתי נערות ליווי. עכשיו רק צריך לסגור מקום, ומה יותר מתאים מלמצוא דירה מכל אותן דירות דיסקרטיות שמפורסמות במדיות?

הכי פשוט שיש, והכי קל וזמין.

יותר מדי כסף מיותר לא היה להם, וחדרים בבית מלון לא באו בחשבון, כתוצאה ממחירים שהיו תלושים מהמציאות בשביל לילה, והרי הם לא היו צריכים הרבה, רק מקום שבו יוכלו לחגוג, לשתות ולזיין, ובשביל זה לא צריך למכור כליה. יש כל כך הרבה דירות דיסקרטיות שעונות על כל הקריטריונים: מקלחת נקייה, מיטות, מקרר מלא ומקום דיסקרטי.

לכל השאר הם כבר ידאגו.

עידן מצא מקום מתאים, וסגר את כל הפרטים.

המועד של מסיבת הרווקים של עומר הגיע, ועומר לא היה מודע בעליל למה שתוכנן לו להמשך הערב.

המסיבה החלה בסגנון של "חיים שכאלה", וכעבור שעה נשמעה נקישה בדלת.

עידן פתח לבנות שהגיעו, כשהן לבושות בלבוש שאינו משאיר הרבה מקום לדמיון.

החבורה פרצה בצחוק, כשראתה את הבעת פניו הנדהמת של עומר.

הוא היה חנון כמעט בכל קנה מידה; עבודה מסודרת, חברה ראשונה שאיתה עומד להתחתן, לא הביט ימינה ושמאלה וכדומה.

החשפנית החלה לאט לאט לרקוד ריקוד חושני ומגרה, מול עיניו הנדהמות של עומר. היא באה אליו, לכיסא שעליו ישב, והתיישבה עליו, תוך כדי הזזת ישבנה החטוב על איבר מינו, אשר החל לתפוח מתחת למכנסיו.

עומר הסמיק וחייך במבוכה, אולם לאחר מספר דקות, הוא מצא את עצמו מחרמן את אותה חשפנית. עומר כבר לא יכול היה לשלוט בעצמו ובתשוקה שהרגיש. הוא התפוצץ כמו הר געש והדהים את כולם כשקם בפתאומיות מהכיסא, משך אחריו את החשפנית לתוך חדר השינה.

הוא לא ראה בעיניים אף אחד מעבר לאותה בחורה, בשניות הוא הפשיל את מכנסיו, כשהזין שלו כבר עמד זקור ומוכן לפעולה, והפשיל את שמלת המיני שלה כלפי מעלה. מיותר לציין שהיא הייתה בלי תחתונים.

הוא זיין אותה חצי לילה, כששאר החבורה מזדיינים עם שתי נערות ליווי בחדרים הסמוכים.

תפריט נגישות