נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הם הגיעו לישראל כתיירים מסקנדינביה שנה שלישית ברציפות. שני בחורים צעירים שאהבו את הארץ והפעם החליטו להנות מחופשתם בצפון הארץ. אהבתם לנשים הישראליות לא ידעה גבולות, הם אהבו את החופשיות והיופי של הישראליות, במיוחד את החום שלהן במיטה.
הם לנו במלון קרלטון בנהריה ומשם יצאו כל יום לטייל ולהסתובב במקום אחר ברחבי הצפון. החום של השמש הישראלית עשה להם טוב והם נהנו מכל רגע ורגע במקום. באחד הימים, כשחזרו בשעות הערב חזרה למלון מחוף הים, הם התקלחו ויצאו שוב למועדון לילה קרוב. הם היו חרמנים בצורה לא רגילה והחליטו לשכור את שירותיהן של שתי נערות ליווי בצפון ליומיים שלושה. כסף לא היווה בשבילם בעיה, הם נולדו עם כפית של זהב בפה. שעתיים לאחר מכן הם כבר חזרו למלון, זאת לאחר שהספיקו להזמין את אותן שתי נערות שרצו. שיר וצליל היו אף יותר יפות מאשר בתמונות. שתיהן שחומות, שיערן שחור גולש, גופן מושלם ותנועותיהן משדרות חושניות ומיניות עם כל צעד שעשו. במשך שעות הם חגגו בסקס פרוע בסוויטה בה שהו, אולם שום דבר לא באמת הכין אותם למה שיקרה למחרת היום.
כשהתעוררו באמצע הבוקר משנתם, התארגנו ויצאו לראש הנקרה לטיול משותף שכלל גם עליה לרכבל. הם עלו לקרון קטן ארבעתם בלבד, נהנים מהנוף ומהחברותא. לפתע נעצר הקרון וקול שבקע מהכריזה בקרון הודיע להם על תקלה חשמלית, ועם קצת סבלנות היא תיפתר בשעה הקרובה.
שיר וצליל חייכו אחת אל השנייה בממזריות, מוכיחות לשני הבחורים שלידן שהן נערות ליווי בצפון מהמובילות והמפתיעות בתחומן. הן החלו להתמזמז, גניחות ההנאה שלהן מהחדרת אצבעות אחת לכוס של השנייה מחרמנות את הבחורים שאיתן. הם הפשילו את מכנסיהם ותחתוניהם במהירות, הזין שלהם עומד קשה כמו אבן. הן מצצו להם את הזין במלואו, משחקות באשכיהם. שני הבחורים לא ידעו את נפשם מרוב הנאה ועונג. סקס בין שמים וארץ זה משהו שלא חוו מעולם, התעוזה של הישראליות שאיתן הדליקה אותם. הם חדרו אליהן על רצפת הרכבל בפראות, מזיינים אותן בקצב הולך וגובר במשך דקות ארוכות, גומרים פעם אחר פעם מהאדרנלין שפרץ בדמם. כשהרכבל התחיל לזוז חזרה הם היו באפיסת כוחות מוחלטת מהסקס וירדו ממנו ברגליים כושלות ומסופקים לחלוטין.

תפריט נגישות