נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אשתי הייתה אשה יפהפייה וחטובה, צעירה ממני בעשרים ושבע שנה. הסיבה היחידה שהיא התחתנה אתי, זה בגלל שאני עשיתי הרבה מאד כסף בבורסה, והייתה לי דירה מהממת במגדלי יו, מכונית מפוארת ואפילו יאכטה. ורוניקה אשתי, לעומת זאת, באה מבית צנוע מאד באשדוד כבת של עולים חדשים, וההורים שלה היו יותר צעירים ממני.

אהבתי להתגאות בה, אהבתי את הקטע הזה שכל החברים שלי בוהים בה כשאנחנו נכנסים לאירוע או למסיבה. הייתי אומר לה "ורוניקה, שימי את החצאית מעור השחורה הסקסית עם העקבים". רוב הבעלים מקנאים לאשה שלהם, אני להיפך, אהבתי שמקנאים בי בגללה.בשלב מסוים, היא התחילה להיעלם. הייתי קובע אתה והיא הייתה מצלצלת ומספרת כל מיני סיפורים. פעם אמא שלה חולה, פעם סבתא שלה חולה. הרגשתי שהיא משקרת ומתחמקת. החלטתי לשים עליה מעקב.מעקב אחרי אשתיהבלש חזר אלי ואמר לי שהאשה הולכת באמת לאמא ולסבתא שלה. הרגשתי שגם הוא משקר. התחלתי לעקוב אחריה בעצמי.

ראיתי שלפחות פעמיים ביום היא נכנסת לבניין דירות ברחוב מרכזי בעיר שלנו. יום אחד הלכתי לשם, והצצתי על מה קורה בפנים. הגנבתי פלאפון דרך החלון וצילמתי את כל מה שמתרחש בפנים.

דירת מסתור אירוטית התברר לי לתדהמתי, שוורוניקה מחזיקה דירה דיסקרטית סודית, שם היא מארחת את כל החברים שלי שנהגו לרייר עליה בכל הזדמנות, שוכבת אתם ומקבלת מהם סכומי כסף גדולים.

ואת מי עוד ראיתי שם?

את הבלש ששכרתי לעקוב אחריה. ורוניקה הייתה נערת ליווי, מסתבר, וכל זה בזמן שהייתה נשואה לי ולא היה חסר לה כלום.

"למה את עושה את זה?!"

התפרצתי לדירה שלה בדיוק כשאחד הקולגות שלי סיים לשלם לה, כולו מאושר ומסופק. רציתי להכניס לו אגרוף לפרצוף.

ורוניקה שמרה על פנים קרות ולא התרגשה, בניגוד לקולגה שכמעט התעלף מבהלה כשראה אותי. "למה את עובדת בזה" שאלתי אותה, "מה חסר לך בבית?!"ואתם יודעים מה היא ענתה לי?

"אני חוסכת ליום שאני אוכל סוף סוף לעזוב אותך".

תפריט נגישות