נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


סיפורו של מנהל בכיר- סטוץ באחת מאותן דירות דיסקרטיות

היי, אני איציק, אני מנכ"ל בחברה גדולה, אני עובד בארץ ובעולם, אין לי זמן למערכת יחסים יציבה, אני לא מתבייש להודות בכך. במסגרת העבודה שלי הבעייתית, אני מבין שאני צריך קצת להשתחרר מהקושי, נמאס לי מהסבב עולם, רוצה קצת שינוי.

אני מנהל את החיים שלי טוב יותר, את חיי האהבה שלי הרבה פחות וכאן נכנס הרעיון של דירות דיסקרטיות בכל מקום בארץ.

שיחה אחת ואני כבר פוגש בכל העולם נערת ליווי, אבל בארץ, אני הכי אוהב את הארץ, אין לתאר כמה אני אוהב.

הבחורה שחיכתה לי באותן דירות דיסקרטיות, הייתה רגועה מאוד, כל גוף וכל חלק ממנה שידר לי מיניות רבה, אין לתאר מה הרגשתי, כל חלק ממני הרגיש כאילו חזרתי לגיל שש עשרה וזה לא קורה לי כל פעם.

היא מחכה לי בחדר, היא כבר ערומה, אני נגנב מזה, אני לא מבזבז את הזמן היקר, אני חודר אליה, פשוט חודר, אני לא אוהב משחקים מקדימים, אני אוהב דברים אחרים. אוהב את זה מהיר וחזק.

פיסקתי לה את הרגליים, הייתי בתוכה, מזיין אותה בלי משחק מקדים וזה היה בסדר מצידה, היא פשוט פיסקה את הרגליים, ליפפה אותם סביב הישבן שלי ואני חודר אליה פנימה, לאט ובזהירות ואז מעלה את הקצב. היא מבקשת ממני יותר ויותר חזק, אני מזיין אותה בחוזקה, אני מרגיש שעוד רגע אני והיא פשוט נגמור אז אני נעצר, אנחנו נשכבים זה לצדו של זו, נרגעים עוד רגע, קצת נופל לי אז היא לוקחת את הדברים לידיים תרתי משמע, תופסת את הזין שלי, מפנקת, מלקקת לי את הזין, חודר אליה שוב, הזין שלי חזק, היא רוצה לקבל אותי אבל הפעם, היא משכיבה אותי על הגב, שולטת בכל העניין, היא מתיישבת עליי ואחרי כמה פעמים שהיא לא נותנת לי לזוז אני כבר לא יכול לשלוט בעצמי וגומר כמו מטורף בתוכה, היא גומרת יחד איתי, אנחנו צוחקים ,נשכבים זה על זו ומעשנים איך לא ,את הסיגריה של אחרי.

תפריט נגישות