נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שלושתם היו גברים בגיל העמידה שנפגשו במשך שנים לערב משחקי קלפים ופוקר על בסיס שבועי. גברים בני מעמד הביניים, שחייהם היו חיי שגרה רגילים. באחד הערבים הם החלו לדבר על חיי המין שלהם, משתפים אחד את השני בפתיחות בשעמום שהם חווים. הילדים גדלו, השגרה משעממת , והם החלו להרגיש שחסרים להם ריגושים בחיים. למרות אהבתם לנשותיהם, הם רצו להתנסות גם בסקס אחר מחוץ לנישואין. ולא סקס סתם, אלא עם נערות ליווי מקצועיות ואיכותיות בערב של סטריפ פוקר בלתי נשכח. אלי לקח על עצמו את המשימה לדאוג לדברים אלו וכבר למחרת נכנס לפעולה. הם הרגישו פתאום איך האדרנלין זורם בגופם, בציפייה למשהו חדש ולא מוכר. כמה ימים לאחר מכן סיפר אלי לחבריו שמצא מכון אקסקלוסיבי ודיסקרטי שמספק שירות של נערות ליווי, והם הזמינו אליהם שלוש בחורות לערב של פוקר וסקס דיסקרטי.

הערב המיוחל הגיע, ושלושתם הגיעו לדירה דיסקרטית ששכרו במיוחד לאותו לילה. הם חיכו לבנות בכיליון עיניים וכשהגיעו, הם החלו במשחק קלפים לאחר היכרות קצרה. הבנות היו משגעות ביופיין, ועם כל סבב קלפים שעבר, ערמת הבגדים על הרצפה הלכה וגדלה עד שנשארו בתחתוניהם. הגברים כבר סבלו מכאבים בביציים, הזין עמד להם במשך שעה ארוכה והבנות שמרו על שלווה וקור רוח כיאה לרמתן. הזיון הראשון היה על שולחן המשחקים. אלי היה הראשון שהושיט ידו לאחת מהן, מושך אותה אליו ומושיב אותה על זין גדול וקשה. היא רכבה עליו בפראות, מכילה אותו בתוכה עד סופו. כשהוא יושב על כסאו, היא הביאה אותו תו זמן קצר לגמירה מטלטלת בתוכה. הוא ראה כוכבים והרים אותה בזרועותיו, ובלי לצאת ממנה נעמד לו הזין שוב בתוכה. הוא החל שוב לזוז בתוכה, מגביר את הקצב, כשלידם עוד שני זוגות של גברים ונשים מזדיינים בקולי קולות.

במשך שעה ארוכה נשמעו ברחבי הדירה גניחות וקולות רמים של הנאה. הן מצצו להם את הזין והכילו אותם בתוכן, כשהם מתחלפים ביניהם וחווים אורגיה של פעם בחיים. הם נכנסו אליהן בכל החורים, גומרים בתוכן פעם אחר פעם. את משחק הפוקר האחרון הם שיחקו כבר על הרצפה, עירומים כביום היוולדם.

תפריט נגישות