נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


סטוץ לוהט – הסיפור שלי עם מדלן, נערת ליווי מושלמת מצפון הארץ

למרות התקופה המשוגעת בצפון, בחרתי לנסוע לשם לחופשה, משום מה שום דבר לא עצר אותי, אמרתי מה כבר יכול להיות, אני אצא לחופשה מושלמת,  שם פגשתי את מדלן, היא רצתה לחלוק איתי חדר, היא אמרה למה לא בעצם? לא היה לי מושג מיהי, רק זה שהיא הגיעה בעצמה לחופשה, ככה לפחות חבר אמר לי. שהגעתי לשם היא כבר חיכתה לי, בחורה מושלמת, נראית מדהים, בדיוק הטעם שלי.

החלטנו לבלות לילה בחדר, לא היה לזה קדימון, אמרנו נזרום, מה שיהיה יהיה, יצאנו לבלות יחד, וואו זה היה מושלם, מדהים, אי אפשר לשכוח את הדבר הזה, אני תמיד אומר שזה זיכרון מדהים שיישאר איתי לעד.

הגענו יחד אל החדר, יצאנו לבלות, היה מושלם, שתינו אלכוהול כמו מים, רקדנו כמו משוגעים ואז חזרנו לחדר.

שם הכול התחיל, זה הציף אותי, משהו מטורף, תחושה שאין לתאר, היא השילה ממני את הבגדים, לא הרגשתי, גם היא לא.

זרמנו ישר למיטה, התנשקנו במשך שעות, זה חירפן אותנו, הימם אותנו, היא נגעה לי בכל חלק וחלק בנשמה, נוגעת לי בפיטמה, מפנקת אותי כאילו הייתי אישה עם שדיים זקורים, מלקקת את הפיטמה מגרה אותי, נוגעת בתנוך האוזן, מחרפנת אותי ואת הזקפה הפסיכית שלי. אין לתאר מה שהרגשתי.

חדרתי אליה, נכנסתי עמוק לתוך הפות הזה שלה, הרגשתי את החום שלה עוטף אותי, זה היה איטי ומחרמן.

חדרתי כמו משוגע אליה, עוד ועוד פעם, זה התחיל לעלות את הקצב, הגוף שלי התחמם, הרגשתי את כל החלקים בגוף שלי מתחממים בטירוף.

הקצב עלה, זיינתי אותה חזק, היא צעקה וביקשה ממני סקס חזק וזה מה שנתתי לה, תאמת שלא ידעתי שהיא בכלל אחת מאותן נערות ליווי, אחר כך בדיעבד סיפרה לי שזה המקצוע שלה, נערות ליווי יש בזה כסף שאלתי ואז נזכרתי איך היא עלתה וירדה עליי, חירמנה אותי קשות. זיינה אותי בשלב מסוים ולקחה את המושכות.

אני מרגיש את זה, עוד רגע אני גומר בתוכה, אני מרגיש את זה והנה אנחנו ביחד מגיעים לעוצמות שלא הכרנו, סקס מטורף, מקום מטורף, זה רק אני והיא, נוגעת לי בכל חלק וחלק, מפנקת אותי כמו שלא פינקו מזה זמן רב.

למעשה, אף אישה לא פינקה כמו שהיא.

תפריט נגישות