נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אח, גנח שלומי בהנאה. הזין שלו היה תקוע עמוק בתוכה, והוא הרגיש אותה מתכווצת עליו כשהיא עולה ויורדת. היא רכבה עליו בפראות, הראש שלה נזרק אחורה כשגמר בתוכה בפעם הראשונה. הם נפגשו יום קודם בהפגנה של אגודת הסטודנטים על יוקר המחיה, והיא נראתה לו כל כך חמודה עם התלתלים שלה, השלט ביד והלהט שיצא ממנה כשצעקה משפטי מחאה. הוא נמשך אליה מיד, והרגיש איך הזין שלו מתעורר לחיים. מפה לשם, הם מצאו את עצמם מזדיינים באותו הלילה כמו ארנבות. הוא אפילו לא שאל לשמה, רק ידע שהזין שלו נמצא בדיוק במקום בו הוא רצה. כשנרגעו מהסקס לאחר זמן ממושך, הם שכבו אחד ליד השניה, והוא שאל אותה קצת על עצמה. היא סיפרה לו על לימודי הפסיכולוגיה שלה, באותו להט שהיה לה בהפגנה. כששאל אותה אם יש לה זמן בכלל לעבוד כסטודנטית, הוא השתנק מהתשובה שלה.

"אני נערת ליווי" אמרה לו בשיא הטבעיות. טוב, לזה הוא לא ציפה. הצחוק המתגלגל שלה העביר צמרמורת של תשוקה במעלה גבו, והוא התרומם במהירות, נשכב מעליה שוב. היא פיסקה אליו את רגליה בהזמנה, והחלה לחרמן אותו לאט ובחושניות. "הפעם זה יעלה לך" לחשה לו, ושלומי נכנס לתוכה בפראות חסרת מעצורים. הזין שלו מילא את כולה, והוא הרגיש את חום גופה ואת הרטיבות של הכוס שלה. באותה מהירות בה נכנס אלי, כך יצא ממנה. הוא התרומם, מושך אותה אליו. בלי מילים הוא סובב אותה על בטנה, ופתח את פלחי ישבנה באצבעותיו, היא הרימה לכיוונו את ישבנה, מזמינה אותו בלי מילים לתוכה.

אותה אחת, הסטודנטית הזאת מההפגנה, הזדיינה אתו כאילו אין מחר. אותה נערת ליווי מפתיעה, הביאה אותו לעוצמות שלא ידע וחווה מעולם. עם הכרה זו הוא נדחף לתוך התחת שלה, מרגיש את הזין שלו נעטף בחום ולחץ.

הוא תפס בתלתליה בזמן שרכב עליה בפראות, נושם בכבדות למשמע גניחותיה. הוא הוציא את הזין, ותקע אותו בכוס שלה. "אני גומר, אחחח, כן" גנח והגביר את הקצב, פנימה והחוצה, מהר יותר וחזק יותר. הוא שפך בתוכה את הזרע שלו. מרגיש את התכווצויות הנרתיק שלה עליו כשגמרה יחד אתו.

תפריט נגישות