נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


יש מפגשים שאי אפשר לשכוח וחלק מזה קשור גם במפגש הראשון שלי עם נערת ליווי, לא הייתי עם מישהי כזאת מעולם, אבל כשחבר אמר לי בוא תנסה מה אכפת לך זרמתי, הסיפורים שלו חרמנו אותי ותמיד חלמתי להיות עם נערת ליווי שווה אבל אחת כזו זרה עם חזה ענק, סקסית בטירוף כמו שאני אוהב.

את נערת הליווי המדהימה הכרתי במסגרת קטגוריה של נערות ליווי מדהימות תחת פורטל מדהימה. נערת הליווי המושלמת הזאת שפגשתי בדיוק הגיע מאנגליה, אהבתי אותן בהירות ועם חזה קטן, כזה אני. כשהמליצו לי עליה זה בהחלט היה דבר שאי אפשר לפספס, היא  הייתה יפיפייה אבל נראתה גם מאוד יצרית.

היא חיכתה לי בדירה דיסקרטית שאין עליה שום בגד מלבד חלוק מתוכו בצבצו השדיים המדהימים שלה, הפטמות הזקורות, אי אפשר היה לפספס את השלמות הזאת. היא חייכה אליי וידעתי שעכשיו הגיע תורי לעשות את הדברים כמו שתמיד חלמתי.

היא משכה אותי פנימה, ביקשה ממני להיכנס ולא לעמוד בחוץ, היא מזגה לי יין והציעה לי לרקוד… לא צריך מוסיקה אמרה והחלה להניע את הריקוד המדהים הזה. רקדנו ופתאום היא פשוט ירדה על ברכיים,  מיששה לי את הזין על המכנסיים והתרשמה מאוד…"וואו אני חייבת לטעום את זה" אמרה ולפני שהבנתי מה קורה הזין לי כבר היה בפה שלה, היא ידעה למצוץ, הלשון שלה, הירידה והעלייה הזאת, הפה שנסגר והחום זה… אלו הם דברים שאי אפשר לשכוח.

רציתי לטעום ממנה אז הרמתי אותה בעדינות, השכבתי אותה על המיטה, פיסקתי את הורוד המדהים הזה שלה וראיתי כוס מושלם בדיוק כמו שאני אוהב, חלק יפה ומזמין ביותר. התחלתי ללקק אותה, היא השמיעה קולות שגרמו לי לרצות לזיין אותה חזק בכוח כמו שאני אוהב ורוצה.

לפני שאגמור, פיסקתי את הרגליים שלה ודחפתי את הזין שלי עמוק לתוכה, מרגיש אותה, מזיין אותה בדיוק כמו שרץ לי בראש, פעם חזק ופעם חלש ושוב. אני מסובב אותה לדוגי ומזיין אותה חזק בתנוחה האהובה עליי, האצבעות שלי משחקות לה עם הדגדגן והזין שלי עמוק בתוכה.

אני שומע אותה צועקת, גומרת ויחד איתה אני גומר, זהו יש שלב שכבר לא יכולתי…. אני גומר, היא גומרת ואנחנו מתרפקים זה על זו, מעשנים את הסיגריה של אחרי, מתפוצצים מצחוק ואני אומר לה תשמעי.. נערות ליווי זה מדהים, נערות ליווי שוות שאי אפשר לפספס. אנחנו קמים, מתלבשים והיא מלווה אותי החוצה ונעלמת לעומת שבאה…

אני מסתכל עליה כיצד היא מתרחקת וכבר מפנטז על המפגש הבא.

תפריט נגישות