נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


נערות ליווי ברחובות החלו להיחשף לקהל הגברים בזכות הקידמה, כלומר עידן האינטרנט, בניגוד לזמנים עברו, בה אנשי המין החזק היו צריכים לאמץ את רגליהן לאזור תל ברוך בשעת לילה מאוחרת או להגיע למקומות אפלים ולא נעימים בבורסה ברמת גן, לסכן את עצמם פיזית ואף את הפרטיות שלהם, כיום הבחורים בישראל ללא כל חשש גולשים לאתר המבוגרים המועדף עליהם ביותר בו הם בוחרים מתוך עשרות פרופילים/מודעות יפות ומגוונות את נערת הליווי ברחובות המוצאות חן בעיניהם מבלי צורך להיחשף פנים מול פנים.

ישנם גברים שהסיטואציה הזו גורמת להם לאי נעימות

הם מתקשרים למספר המופיע במודעה בעיר רחובות או נס ציונה ושומעים מעברו השני של הקו את קולה של הבחורה, ולאחר שיקבלו את המידע המבוקש לגבי המחיר של השירות עיסוי, מה הוא כולל, כמה זמן נמשך העיסוי אירוטי , ומהו מיקומה של נערת ליווי ברחובות שאליה ציפו, תוך חצי שעה היא תופיע בפתח ביתם או בבית המלון שבו הם מתארחים.

מכוני עיסוי ברחובות מעסיקים לעיתים נשים שאין להם מיקום ומעוניינות להעניק טיפולי מסאג' מפנקים, אלו שבוחרות לעבוד בתחום שירותי עיסוי הן לעיתים סטודנטיות שמעוניינות להרוויח כסף רב בזמן קצר, עלמנת לשלם את שכר הלימוד, חלק מהנשים רואות בספא מפנק דרך לקניית תכשיטים, מותגים, רכבי יוקרה וטיולים לחוץ לארץ, האפשרות והזמינות, לעבוד עם מי ומתי שבא להן, מעניקה תחושה של חופש כלכלי ורוחני, נטול מתחים.

נערות ליווי ברחובות מגיעות מאזורים שונים ברחבי הארץ, חלקן אף מגיעות מארצות הברית, השירות לביתך/מלון הינו יוקרתי ואינו מתאים לכל אחד, רק לגברים אמידים וגנטלמנים שיודעים להעריך איכות. ישנם אוליגרכיים, רופאים, אנשי עסקים, מנהלים בחברות גדולות המעוניינים לצורך פגישה עסקית או חברתית להינות בחברתן של נערות ליווי ברחובות-נס ציונה והסיבה לכך פשוטה, גברים אוהבים להיות מוקפים בתשומת לב, יוקרה וכוח בנוסף לאביזרים השונים.

הם רוצים מישהי שהם ייראו טוב בחברתה, נערת ליווי יוקרתית יכולה לנהל שיחה איכותית, להקשיב לפרטנר שלה ולגרום לו פרפרים בבטן. השירות שהיא מעניקה אינו שירותי-מין כמו שנהוג באירופה, למרות שבחורים רבים חושבים שאלו יחסי מין, לעיתים יחס רגשי מעצים את תחושת הגבריות כל אחד והפנטזיות שלו.

נערת ליווי פרטית בעיר רחובות או נס ציונה תעבוד לבדה, היא תפרסם מודעה בקטגוריה של נערות פרטיות, תענה לטלפונים, תעניק מסאג קלאסי, שוודי, תאילנדי, כפות רגליים, הכל בצורה אינטימית, היא תצפה עם המטופל שלה בסרטים אירוטיים, שמעלים את רמת המתח, אם יחשוק בכך, ידוע שמצלמות סקס, בעלות עדשות עירום, מגדילות את הרזולציה ומתמקדות בסרטים כחולים בנקודות אינטימיות כמו הצוואר הרגליים ועוד לכן גברים מעדיפים להעצים את החוייה והפנטזיה שלהם.

המאמר/מחקר הנחשף בפניכם נערך על ידי שון ייעוץ, ביקור באזורים רבים בארץ ישראל בשיתוף גברים בגילאים 21-65, מודד את דעתם והשקפותיהם, את סגנון הבילוי ותרבות הפנאי שלהם, שון ייעוץ חושף בפניכם את מיטב אתרי המבוגרים המעניקים שירותי מסאג בלבד, כדוגמת סקס אדיר, סקסימו, ליפס ועוד.

תפריט נגישות