נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


יעל ורווית הכירו אחת את השנייה עוד מהגן הפרטי בסביון. שתי בנת עשירים מפונקות שנולדו וגדלו עם כפית של זהב בפיהן. בגיל 18 כבר היה לכל אחת מהן ג'יפ חדש בחניה כשסיימו את התיכון בהצטיינות.  הן היו בלתי מופרדות, כמו תאומות סיאמיות. הפוכות לגמרי אחת מהשנייה במראה החיצוני. יעל מולטית גבוהה ומטמטמת ביופייה ורווית קטנטונת בלונדינית עם עיניים כחולות, מושלמת ביופייה. ניסיונן המיני החל בגיל שש עשרה, בטיול שנתי במדבר יהודה עם בני זוגן, ומאז הן נהנו מסקס בכל הזדמנות.

ערב אחד, באחת משיחות הנפש שניהלו, הן דיברו בחופשיות גם על חיי הסקס שלהן, ועל השעמום שהן חוות כבחורות שמקבלות הכול בלי להתאמץ. היו חסרים להן ריגושים בחיים. "טוב, תמיד קיימת האפשרות שנהיה נערות ליווי" גיחכה יעל. "הרי אנחנו מזדיינות כמו ארנבות וטובות בזה, אז למה שלא נרוויח גם על הדרך?" רווית הביטה בה לרגע בשתיקה, ובשלווה מפתיעה הזמינה את יעל להקים עמוד ולפרסם אותן. מה שנקרא הכנסה תרתי משמע.

הלקוח הראשון שלהן היה איש עסקים בגיל העמידה. קסם לו מפגש עם שתי נערות ליווי בנות תשע עשרה. הוא כבר דמיין בראשו מה יהיה שם, וכשהגיע הזמן להיפגש בכתובת של דירה דיסקרטית מחוץ לסביון, הוא כבר הגיע מוכן לפעולה. הן הבטיחו לו חוויה של פעם בחיים, וכשהגיע לדירה נרגש, מצא מולו שתי נערות בטוחות בעצמן ובמיניותן . השניות הראשונות היו מביכות בשבילן, אולם מהר מאד נמס הקרח כשיעל התקרבה אליו והתחככה בו בגופה, מלקקת קלות את תנוך אוזנו. ידה הונחה על בליטת מכנסיו, היכן שהורגשה זקפה גדולה וקשה. הוא נאנק קלות ותפס בשערה, מושך אותה אליו ודוחף את אצבעותיו לתוך הכוס החם והלח שלה, מזיז הצידה את פיסת התחתון הקטנה שהייתה עליו. רווית מצד שני הורידה ממנו את מכנסיו ותחתוניו, יורדת על ברכיה, כשהיא כבר עירומה לגמרי. הזין שלו נשאב פנימה במציצה אחת לתוך פה חושני, לשונה משחקת בו לכל אורכו. לאחר שגמר בפיה, משכה אותו יעל לכיוון חדר השינה ודחפה אותו קלות למיטה, היא התיישבה עליו ברגליים פשוקות, החום שיצא מהכוס שלה שיגע אותו. מהר מאד נעמד לו שוב, והוא דרש ממנה שתרכב עליו כאילו אין מחר. "תזייני אותי" אמר לה והיא שאבה אותו פנימה בתנועה אחת. צועקת וגונחת מהנאה כשהוא טוחן אותה בפראות תוך כדי שסובב אותה על גבה והמשיך.

הן צברו ניסיון ומקצועיות עם כל יום שעבר, וקהל לקוחותיהן היה איכותי ומצומצם. את הריגוש שלהן הן קיבלו על בסיס יומי, וחלק מהכסף שהרוויחו נתרם בעילום שם לטובת נערות בסיכון. הרי זה לא מהו שהיה חסר להן.

תפריט נגישות