נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


חיפשתי אותה בכל מקום, היא לא הגיעה, לא מצאתי בת זוג מדהימה ולא מה שאני באמת צריך או רוצה אז הגעתי למישהי מדהימה, בסוף זה קרה אבל לא לקשר רציני. הבנתי מרגע שראיתי אותה שזה לא לקשר אבל לא היה אכפת לי, רציתי להגשים את הפנטזיה, לפרוק עול, הייתי חרמן רצח ולא בדיוק חיפשתי קשר, בדיוק אז הגעתי אליה בתור לסופר, גבוהה, יפה, רזה עם חזה גדול בדיוק כמו שאני אוהב לזיין. אני תמיד חושק  בנערות האלו, האקסית שלי נראתה בדיוק כמוה ולכן היה לי רצון עז לזיין אותה אבל קודם אמרתי… בוא ניקח אותה לבית קפה וכך היה, זה זרם יותר מהר ממה שחשבתי.

נפגשנו למטה, היא הסכימה לצאת איתי לדייט, היא אמרה לי תשמע אני עובדת עם נערות ליווי אבל לא חשדתי לרגע. בחורה מושלמת על כל המשתמע מכך, נראית מעולה, כל הערב עשיתי לה עיניים שאין לתאר. הייתי חרמן עליה אש והיא לא חסכה במילים כששאלה אותי, רוצה ללכת אליך? כמובן שהסכמתי, ממתי בחורה זורמת כל כך מהר?

הגענו לדירה שלי, היא לא דיברה יותר מדי, הורידה ממני את הבגדים, השילה את מכנסיי, אחזה את הזין שכבר הזדקר לה מול הפרצוף מזמן, חייכה …"וואו איזה זין מושלם כל זה בשבילי"? היא התחילה למצוץ לי, בהתחלה לאט, ואז העבירה את ציפורניה על הביצים שלי, הזין שלי עמד להתפוצץ הרגשתי איך הביצים שלי עוד שנייה נפרדות מהזין מרוב שהן התמלאו בזרע שרציתי להשפריץ לתוכה.

אז את עובדת בתור נערת ליווי במשרד נערות ליווי ? שאלתי והיא השתיקה אותי שדפקה לי נשיקה על השפתיים והמשיכה להביא לי ביד, מעמידה לי את הזין חזק. התיישבתי על הספה והפשלתי את החצאית שלה, היא הייתה בלי תחתונים וזה הדליק אותי יותר…"באת מוכנה אה" צחקתי והיא שוב השתיקה אותי ורק אמרה… "תחדיר לי אותו חזק אני רוצה להרגיש אותו". היא התיישבה לי על הזין והתחלתי להיכנס לתוך הכוס הרטוב והצר הזה שלה, וואו זו הייתה תחושה כמו לזיין את התחת שלה, כל כך צרה וענוגה.

עלתה וירדה, מרגיש איך הזין שלי נכנס ויוצא ואני מת מזה, מת להשפריץ לה בפנים אבל רוצה יותר לגמור לה בפה. אני אוהב מין אוראלי יותר מהכול, אז לקחתי אותה בקלילות, השכבתי אותה על השפה והתחלתי לאכול לה את הדגדגן בטירוף, היד שלה דחפה לי את הראש יותר ויותר עמוק, הרגשתי איך הלשון שלי חוקרת לה את הכוס הרטוב ואיך היא גומרת לי בתוך הפה… בדיוק בנקודה הזאת התרוממתי ולקחתי אותה שוב..

"תמצצי לי זונה" אמרתי לה וזה הדליק אותה יותר, היא התחילה למצוץ לי חזק, הרגשתי איך אני לא יכול יותר ואיך כל הזרע שלי מתפוצץ לה בפה. השפרצתי לה על כל פינה בפנים היפות האלה שלה, היא ליקקה את הזרע בהנאה, אחרי שגמרה זה אפילו חרמן אותה יותר. הזין שלי המשיך לעמוד בטירוף מהסקס שקרה שם…..

פתאום בלי להסביר יותר מדי היא קמה, התלבשה ואמרה שהיא חייבת לצאת כי הייתה לה קריאת ביפר… איך שיצאה אני שומע את הנייד מצלצל וממנו בוקע קול… "נו איך ההפתעה שעשינו לך ליום ההולדת"? אני צוחק ומבין שעוד פעם החברים שלי פרגנו לי בזיון של החיים, כמה טוב שיש חברים כאלו.

תפריט נגישות