נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אחד הריגושים האמתיים הוא מפגש סקסי בדירות דיסקרטיות בתל אביב, בין כל ההמולה וקצב החיים המסחרר בתל אביב. בעבר קיימתי מפגשים דיסקרטיים אלא שבדירות דיסקרטיות בתל אביב, טרם חוויתי עד הפעם הזו. חיפשתי ריגוש אחר, ללא מחויבות, ולכן, החלטתי לנסות מה שכבר המליצו לי כמה חברים. מפגש אינטימי וארוטי דרך האינטרנט באחת מהדירות הדיסקרטיות בתל אביב.

אז באחד הימים פתחתי את האינטרנט בקטגוריה הרלוונטית של דירות דיסקרטיות בתל אביב ונוכחתי לראות המון מקומות ובנות חטובות ויפות מראה הממתינות בדירות ותשמחנה לענג אותי בעיסוי ארוטי חושני ומענג. באחת הדירות הדיסקרטיות ליד הטיילת בחוף הים של תל אביב ראיתי מודעה בה בנות יפות ומדהימות אבל רק אחת עשתה לי את זה בגדול. משהו בלב אמר לי שאתה אני יוכל להשיג ריגוש מעולם אחר.

לאחר שיחה קצרה בטלפון קבעתי להגיע למקום בשעה הקרובה. כשהגעתי לדירה, נכנסתי למקום והתקבלתי בחיוך רחב. הבחורה שבחרתי הזמינה אותי להיכנס אתה לאחד החדרים בדירה. תוך פחות מכמה רגעים נעמדנו שנינו עירומים. היה לה פשוט גוף ומראה מושלם. לא תיארתי לעצמי שהתמונה שלה אכן אמתית, המפגש היה מרגש וידעתי שהולכת להיות חוויה שלא אשכח הרבה זמן.

לאחר שיחת היכרות קצרה, היא ליטפה אותי, המגע שלה היה רך ונעים עד שלפתע היא דחפה לי את הלשון שלה לתוך הפה שלי, הרגשתי את הטעם שלה, טעם של דובדבנים, הבל הפה שלנו התערבב והנשיקות היו טעימות יותר מתמיד. משם קפצנו ישירות למיטה, זה היה מהיר, לא תיארתי לעצמי שתעמוד מולי מישהי כל כך יפה, סקסית בטירוף שאין לתאר. אם למצוא ריגוש דיסקרטי זה עם מישהי כזאת באחת הדירות הדיסקרטיות בתל אביב.

תוך כדי גיפופים על המיטה, היא התחילה להוריד את הבגדים שלה ונשארה רק בחזייה ותחתונים שחורים. היה לה גרביון רשת מדהים שהטריף לי את החושים. הושיבה אותי באמצע המיטה, התחילה להפשיט אותי ואני פשוט זרמתי עם זה לאן שהיא לקחה. מהר מאוד מצאנו את עצמנו מזדיינים בלהט, היא דהרה על הזין שלי והחלה לגמור. זה היה סקס מטריף, היא גנחה כמו מטורפת. ואני רק הרגשתי איך הכוס שלה מתכווץ על הזין שלי בטירוף. ברגע המתאים גמרנו יחד, אני שופך את הזרע שלי ושנינו נאנחים, נשכבים אחד ליד השנייה וזהו דממה. עד לפעם הבאה.

תפריט נגישות