נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


ערב טוב,

קוראים לי מרים, ואני נערת ליווי ששוכרת אחת משתי דירות דיסקרטיות בתל אביב . השכרה של דירות דיסקרטיות עשויה להיות אתגר, קיימים כל מיני שיקולים שיש להביא בחשבון כדי להבטיח שאתם ושהחפצים שלכם יישארו מוגנים או בטוחים. צריך לקחת בחשבון וגורמים כמו למשל מערכות בקרת כניסה, תאורה, מנעולים או מצלמות אבטחה בבחירה של דירות דיסקרטיות.

רציתי להעביר לכם היום את סיפוריהן של נערות ליווי, הקולגות שלי – והנה הראשון –

סיוטים הופכים לשירות פולחן – העליתי את המודעה שלי באתר. הוא ענה. קבענו פגישה והוא שילם על החדר והגיע ראשון. הייתי כל כך עצבנית. דמיינתי שנעצרתי על זנות, התמונה שלי בעיתון. מה המשפחה שלי הייתה אומרת? דמיינתי שאני נחנקת למוות, בלי יכולת לצרוח. כל כך הרבה מחשבות איומות. התחרטתי על זה. אני לא צריכה לעשות את זה. זה נורא; קארמה הולכת לתפוס אותי. כשהוא פתח את הדלת, היה לו חיוך מסביר פנים וחם. התחלנו להתבלבל. ובאמת כל מה שקרה אחרי זה היה שלושים וחמש דקות של אכילה בחוץ ופחות מדקה אחת של סקס בסוף שהלוואי שהיה נמשך יותר. הוא הציע כסף נוסף בסוף. בהחלט ציפיתי להרגיש מושפלת ומשומשת בסוף זה. במקום זאת, הרגשתי כאילו הרגע סגדו לי. שמרנו על קשר שלוש שנים לאחר מכן. בנסיעה הביתה, אמרתי לעצמי, "ולחשוב שעשיתי את זה בחינם כל הזמן הזה".

בפעם הראשונה שהפכתי לנערת טלפון הייתי בצפון. הייתי בת תשע עשרה וגרתי עם חברה ברחוב ליד מגדלי המים. היא צילמה סרט. הסרט שילם עבור דירתה בקומה ה-23 עם השטיח הלבן, נברשת הקריסטל, מנורות הבז' של המלון, הווילונות בז' והסלון השקוע בו ישנתי. אכלנו סלטי קוב חמישה לילות בשבוע בדיינר עם דוכני ויניל חומים מתחת לקומה הגבוהה. בשני הלילות האחרים אכלנו המבורגרים בשיקגו ושתינו תה Lacie Le Beau משלשל. היינו מתעוררים עם כאבי בטן בלילה ולא נשבענו יותר המבורגרים או לייסי. שכרנו סרטים והלכנו למופע הצצה הראשון שלנו ליד חנות הווידאו.

לפוצץ בובות בחלון עם שיער בלונדיני וחצאיות מיני משובצות בגובה הברכיים. ברונטיות עם שפתיים אדומות דובדבן ומגפי ויניל שחורים בגובה ירכיים. הלכנו ליד הבנות המפוצצות האלה כל ערב ששכרנו סרט. אנחנו בוהים בהם. הם בוהים בנו, מחכים שיקנו אותם. הבובות גרמו לנו להרגיש שמנים ועצובים. קיבלתי עבודה ב-24 שעות כושר – במשמרת של 5:00 בבוקר בודקים אנשים. עמדתי שם במדים של חולצת ניילון לבנה וחותלות ספנדקס כחולות ומבריקות. זה נמשך ארבעה ימים. ביום האחרון הלכתי הביתה בארוחת צהריים, הכנתי כריך טונה, ולא חזרתי….

תפריט נגישות