נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

מפגש מקרי עם אישה מסתורית

בדיוק עליתי לארץ, לא הכרתי אף אחד ואף אחת, הבדידות באמת כמעט שחיסלה אותי, לא ידעתי איך ואיפה אני מתחיל.

מפגש מקרי עם אישה אחת מאותן נערות ליווי , זה התחיל משם, החיוך המזמין הזה שלה. הגעתי לחנות ונתקלנו במבטים, היא חייכה אליי, בתחילה לא קלטתי שהיא מחייכת אליי.

בחורה יפה, גבוהה, היא מתחילה איתי? אין לי שפה, אין לי שום דבר אבל מזל שהיא הייתה דוברת אנגלית.

הזמנתי אותה לשתות משהו, היה נחמד ומפה לשם מצאנו את עצמנו מסטולים ביותר, לא יכולנו לעצור את הדרייב הזה של הסטלה. החרמנות הציפה אותנו ומפה לשם מצאנו את עצמנו בשירותים, מתמזמזים קשות.

היא נשיקה אותי בלהט, הרמתי אותה על הכיור השחור של הפאב, פתאום לא היינו צריכים מילים. הסרתי את התחתונים שלה בפרעות, לא יכולתי להתאפק יותר. מבלי להוריד את המכנסיים שלי, הוצאתי את הזין מהרוכסן שכמעט פצע אותי וחדרתי אליה בעוצמה רבה.

משכתי את ידיה לאחור, היא נתנה לי לעשות בה מה שאני רוצה וחולם. נישקתי לה את הצוואר, אני יוצא ונכנס מתוכה, כולי מיוזע, מרגיש איך אנחנו מתחברים, שני אנשים מרקעים שונים שלא מבינים את אותה השפה, אבל כן מבינים את הלהט ואת התשוקה.

כמה פעמים אני נכנס ויוצא, רוצה לגמור, למעשה מת, אבל היא עוצרת אותנו ואז שוב ממשיכה, נותנת לי לחדור לתוכה בקצב שאני בוחר.

אני חודר כמה פעמים ומרגיש ששוב אני כמעט וגומר ואז יוצא. ממתין משתהה, מפסק את רגליה, מלקק את הדובדבן שבקצפת, את הכוס הרטוב והמקסים הזה שלה, לופת אותו בשיניי, מלקק בלהט ומרגיש איך עוד רגע היא יוצאת מגדרה ומשפריצה לי לתוך הפה.

זה מדליק אותי עוד יותר, אני כבר לא יכול יותר, שוב אני מרים אותה אבל הפעם נותן לה לשבת על הזין שלי. מחדיר לה אותו כמה פעמים וגומר בתוכה בטירוף, מרגיש איך היא משפריצה את מימיה, אני מרגיש איך אנחנו נפגשים או יותר נכון האורגזמה שלנו נפגשת וזה בהחלט שיא השיאים.

אנחנו מתלבשים מהר, אני רוצה לפגוש אותה שוב, היא מחייכת ומכיסה היא מוציאה כרטיס ביקור, אני קורא אותו בכמה שפות ומבין שהיא עולה קצת כסף, נערות ליווי? אני? כן, אם זה מה שאני צריך כדי לעשות הסבר פניי אז  אני הולך על זה שוב בגדול.

תפריט נגישות