נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הם היו קבוצה של ימאים מדהימים שהגיעו זה עתה מארצות רחוקות, לא היה להם מה לעשות בעיר וכאמור, חיפה היא בהחלט לא עיר שאפשר לעשות בה יותר מכמה דברים בודדים. מה עושים? עם מי מבלים? את רות הם פגשו באחד המועדונים, היא הייתה מדהימה ביותר, החיוך שלה היה בלתי נשכח, בתחילה הם לא קלטו כי  מדובר בנערת ליווי, עד שהיא שאלה אותם "ביחד או לבד"?

למרות זאת, הם הוקסמו מהמראה שלה, הם החליטו לחפש דירות דיסקרטיות אבל היא כבר ידעה לאיזה כיוון ללכת.

זה הוביל אותה לדירה נוחה, מדהימה, היא אפילו ישנה שם לפעמים, זה היה הוא ועוד חבר, שני ימאים חרמנים ביותר ולאחר תדלוק רציני של כמה בירות והקפצות מטורפות של טקילה, הם היו מוכנים ומזומנים לעשות קצת חיים בעיר השקטה הזאת.

 

היא חייכה והם חייכו אליה בחזרה, נכנסו אל הדירה, בתחילה זה היה מדהים, כל אחד רקד איתה, חש את הגוף שלה, זה היה ריקוד אירוטי. שניהם יחד רקדו בצורה מדהימה.

מפה לשם, היא נעמדה באמצע, ביניהם ממש כמו נערות ליווי מקצועיות , כורעת על ברכיה, לוקחת אל תוך ידיה את האיבר המדהים הזה שלהם, לא מפספסת שום רגע, מתחילה למצוץ לשניהם בו זמנית בהנאה.

תוך כדי שהיא מביאה להם ביד, היא מרגישה איך טיפול הזרע הראשונות פוגשות אותה, היא ממשיכה בהנאה אבל הם לא מוותרים על האקט עצמו.

היא רוכנת קדימה וממשיכה למצוץ לאחד מהם בעוד השני מלקק את הכוס הרטוב שלה מאחור וחודר אליה בעוצמה.

נכנס ויוצא, מחזיק בידיות האהבה שלה, חודר אליה בעדינות ואז בגסות וחוזר על עצמו שוב ועוד פעם ועוד פעם.

בכל הזמן היא לא מפסיקה למצוץ לחבר שלו שגונח בהנאה ועוד רגע משפריץ את הנוזל המדהים והייחודי שלו לתוך הפה שלה.

בשלב מסוים, הוא מסתובב אליה, היא נשכבת על החבר שלו שמזיין אותה בישיבה וכשהגב שלה אל החבר השני, הוא חודר ועושה בה מין אנאלי מטורף.

הריחות, הטעמים והגניחות לא מפסיקים להתרחש בחדר, הם מזדיינים בחוזקה עד שהם מגיעים לגמירה המטורפת הזאת. גומרים יחד, צוחקים, צועקים, נהנים.

הם נשכבים זה לצד זו, הם מספרים לה רק עכשיו שהאונייה שלהם אמורה לצאת בעוד כמה שעות, "אולי בפעם הבאה נתראה שוב" אומר לה אחד הימאים, אבל בטוח שבגדול זה לא יקרה למרות שזו הייתה חוויה בלתי נשכחת.

תפריט נגישות