נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


מפגשים נדירים – שירותי ליווי במרכז

אני לא יודע מאיפה להתחיל ולספר את הסיפור הזה שלי, במקרה הגעתי לתל אביב, אני מעיר קטנה בפריפריה, אין לי מושג מזה תל אביב וכמה היא מלאת חיים. הגעתי במסגרת פגישת עבודה, הייתי חייב להיות חלק מזה.

כשהכרתי אותה, את הבחורה הכי מושלמת, לא ידעתי שהיא עובדת תחת שירותי ליווי, חשבתי שאם אני מתקשר, אפשר בקלות להזמין אותה לאלכוהול, לבלות ככה בלי מחויבות.

בכל אופן יצרתי בעצמי קשר, לקחתי יוזמה, היא ענתה לי ישר, לא הייתי צריך להתקשר לשום מקום, כשנפגשנו, היא הייתה חייכנית, מאוד מזמינה. ידעתי שאני כאן לזמן מוגבל אבל לה לא היה איכפת לגנוב כמה רגעים של תשוקה.

מפגשים נדירים? זה בלשון העדינה של הדבר, היא לא חסכה ממני שום דבר, גם לא את הזמן, נתנה לי מקסימום של יחס וכל זה ואין לי שמץ של מושג שהיא קשורה כך או כך אל שירותי ליווי כאלה ואחרים.

הגענו אליי למלון, היא ניגשה לעניין, היא לא דיברה יותר מדי, הסירה לי את החולצה, פתאום משום מקום החלה לנשק אותי, הלשון שלה נדחפה אל תוך הפה שלי, זרמתי, לא התנגדתי, הרגשתי שיש לי כאן עסק עם מישהי שאוהבת להניע דברים.

הידיים שלה היו מדהימות, המגע שלה היה רך, אי אפשר היה לתאר את התחושה הזאת של מישהי שאוהבת לגעת, אוהבת סקס וגם על הדרך אוהבת לעשות ממנו כסף. מה רע בזה?

היא נישקה לי את הצוואר, מלקקת אותו, אני מתחרפן מזה, אני מרגיש ורואה את כל מה שאני רוצה לעשות לה.

היא כמובן לא יודעת, אבל אני רק מדמיין אותה, מדמיין איך אני בתוכה, איך אני אוחז את השדיים הזקורים שלה.

אני יוצא מהחלום שלי, פתאום מוצא את עצמי במיטה, שוכב עליה, היא מפסקת את רגליי, היא שוב, לוקחת את השליטה לידיים, אוחזת את האיבר הזקור שלי, דוחפת אותו אל תוך פיה, מענגת אותי, אני מת לחדור אליה. אני לא יכול להתאפק, זה לא יכול להיעצר יותר.

היא יושבת עליי, האיבר שלי בתוכה, סוף כל סוף אני מרגיש אותה, אני מרגיש איך אני מזיין אותה חזק, דוחף את האיבר שלי עמוק לתוכה, היא גונחת, אני מבין שהיא נהנית ביותר. עוד כמה פעמים ואנחנו גומרים יחד, אני מתפרק, אני צוחק ורועד יחד, מנסה לשחזר בראש את מה שהיה כאן לפני רגע.

 

תפריט נגישות