נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


מפגשים דיסקרטיים בדירה דיסקרטית

באותו היום החלטתי לא ללכת לעבודה, יום כזה, אין לתאר אותו, הרגשתי שגם לי מגיע בפרגון, יום חופש בלי יותר מדי הסברים לאישה או לבוס.

הלכתי לאותן דירות דיסקרטיות שחבר המליץ לי עליהן, משהו שאין לתאר, מראה מדהים, דירה שאפשר בהחלט לגור בה, אבל לזה לא ציפיתי, נערת ליווי בתוך דירות דיסקרטיות? וואו זו הייתה הפתעה נעימה, היא חייכה, מאוד יפה, נתנה לי תחושה מושלמת, חיוך, משהו בלתי נמנע.

היא הזמינה אותי עם האצבע אליה, התקרבתי, חייכתי אליה, לא צפיתי שזה מה שימתין לי בדירה. התקרבתי אליה,

נישקתי אותה, זה היה בלתי נמנע, מישהי מושלמת שמחייכת אליי ואני אליה, היא מנשקת לי את הצוואר, אני מנשק אותה בחזרה.

אני שם את השפתיים שלי על הפטמות שלה, הגוף שלי מזדקר כולו וכך גם הגוף שלה. אני מרגיש שזה הולך להיות בהחלט אחד הרגעים ששווה לנצור לנצח.

היא מחבקת אותי, היא מנשקת לי את הפטמות, מלקקת אותי, אני מרגיש את הלהט עוטף אותי, היא גורמת לי שהעור יהיה חידודין חידודין.

וואו, אני אומר לעצמי, לא תיארתי שזה יהיה כך, אף פעם לא תיארתי שכך יהיו הדברים, מרגיש אותה בכל חלק מהגוף שלי.

נשיקות, מגע, לשון, קרבה שאין לתאר, אני מרגיש איך כל הגוף שלי שמח לקראתה. היא יורדת לי, מוצצת לי בהנאה, הזין שלי בפה שלה, אני מרגיש איך עוד שנייה אני מתפרץ לתוך הפה שלה, גומר לה חזק והיא אוהבת את זה. היא כמו נותנת לזה לקרות, נותנת לזה אישור.

אני עדיין לא רוצה לגמור, מרגיש שאני רוצה להשהות ולו במעט את הגמירה שלי, היא מסתובבת אל הקיר, אני קם, מפסק את הרגליים שלה וחודר אליה בחוזקה. היא מתגרה מזה, אני שומע את הנשימות שלה.

וואו זה מדהים, אין לתאר את התחושות שלנו מתערבבות זה בזו. עוד רגע אנו מרגיש שאני גומר בתוכה, אני מזיין אותה מאחור חזק, היא צועקת שלא אפסיק.

אני מתרגש יותר ויותר ואז כבר לא יכול להתאפק וגומר כמו מטורף במעמקי הטירוף והדבש הזה שלה. לוקח לי כמה דקות להירגע. זהו, אני מרגיש שזהו, אני יכול עכשיו להניח את הראש ולעשן את הסיגריה המדהימה, זו שבדרך כלל מתרחשת אחרי.

אני מעביר לה, היא מעבירה לי, תחושה של חופש, משהו חי בתוכי.

תפריט נגישות