נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

הלו הלו,

מה שלומכם? קוראים לי מירי, ואני אחת מאותן נערות ליווי. נערות ליווי ממש לא מסכנות, כמו שנהוג לחשוב. אני אחת מאותן נערות ליווי לגמרי מבחירה. ולהלן הסיפור האישי שלי –

יום שלישי נגרר לי. רגע אחד פחדתי מהיום הראשון שלי בעבודה, ברגע אחר כך התרגשתי. קניתי באינטרנט ביום שני וחלק מהרכישות שלי הגיעו ביום שלישי בבוקר, והן נארזו בתיק שלי יחד עם הבגדים שלי. החלטתי לקנות איפור ומוצרי טיפוח שאשמור בארונית שלי. בנוסף לכך, קניתי כמה צעצועי מין לעבודה והייתי מחזיקה שלושה דילדואים בגדלים שונים ותקע קטן בתא העבודה שלי. האם לא כולם מחזיקים באט פלאג בעבודה? אה, רק אני אז. בסופו של דבר, הייתי ברכב השטח, קצת אחרי 19:00 עם הגבר שאסף אותי ביום שני, וגיליתי ששמו הוא עדן. שוב פטפטנו עד שהגענו למועדון שהעביר את הזמן במה שאם לא כן היה מסע די עצבני. הפעם היה חושך כשהגענו, והמועדון היה מואר במדליקים עמומים וצהובים. היו כמה אורות וכמה מכוניות ליד החלק האחורי של הבניין שיכולנו לראות במורד סמטה קטנה שלימים למדתי שהיא הכניסה לאורחים. רק הצוות השתמש בדלת הכניסה.

דבר אחד שהרגיש מאוד מוזר היה כל האנשים מחוץ לברים ברחוב, מסתובבים בלילות שלהם בחוץ, בלי לדעת שאני עומדת להתחיל לעבוד בבית בושת יוקרתי ממש מעבר לרחוב. חדווה הכניסה אותי פנימה ושוחחנו כמה דקות ועד מהרה הייתי בחדר ההלבשה שהוקצה לי. חדווה ביקשה ממני להיות מוכנה לראות לקוחות בהתראה קצרה ולהודיע לה מתי אני פנויה. זה נעשה על ידי לחיצה על כפתור על לוח קטן ליד הדלת. ירוק כשהייתי זמינה ומוכנה ואדום כשיצאתי לבקר לקוח, צהוב היה עבור כשאני לוקחת הפסקה או מכינה את עצמי.

המועדון בקומת הקרקע היה בשימוש באותו לילה ויכולתי לשמוע ולהרגיש את המוזיקה מלמטה, מה שנתן למקום כולו תחושה שונה מאוד מזו שהייתה בביקורי הקודם. היא ציפתה שיהיה לילה עמוס והיו שש נשים בתפקיד, כולל סטף, שפגשתי כשבאתי להסתכל מסביב. החלטתי להתלבש בחוטיני תחרה שחורה פשוטה וחזייה ללקוחה הראשונה ועד מהרה, הייתי מוכנה ולחצתי על הכפתור הירוק, תוהה כמה זמן אצטרך לחכות ואיך זה יהיה. יותר מחצי שעה חלפה והתחלתי להרגיש עצבנית יותר, למרות שקיימתי יחסי מין עם מאות גברים בחודשים האחרונים. יכולתי לשמוע נשים נכנסות ויוצאות מאזור הצוות ורציתי להוציא את הראשונה מהדרך, ואז חשבתי שאוכל להירגע קצת יותר. עוד כמה דקות והיא דפקה על הדלת שלי.

"בדרך כלל, פשוט שלחתי SMS אבל אני אבוא לראות אותך אישית הלילה." היא הסבירה. הודיתי לה. "יש לך לקוח ראשון." היא אמרה ואני נשמתי עמוק. "קוראים לו קארל. הוא בחדר ארבע ברמה הזאת. הוא בא לכאן לעתים קרובות למדי, הוא נהג משאית של החברה, בחור נחמד. הוא לא VIP אז רק פגישה רגילה אז את משתמשת בקונדום אם הוא רוצה לזיין, בסדר?"

"אני צריכה ללכת עכשיו?" שאלתי. היא הנהנה. "כשהם מגיעים, אחד המארחים מראה אותם לחדר, והם נכנסים מהדלת הצדדית הציבורית. הם מתבקשים להתקלח ונותנים להם חלוק. הם לוחצים על כפתור כדי להודיע לנו שהם מוכנים ואז אנחנו שולחים אותך יחד." "בסדר, אני אלך לטפל בו." הבטחתי לה. "בהצלחה ותנסי ליהנות קצת." אמרה כשהיא הלכה והחזירה לי חיוך.

מחכה כמה שניות ולקחתי עוד כמה נשימות עמוקות כדי להכין את עצמי, פתחתי את הדלת ויצאתי אל המסדרון, לחצתי על הכפתור האדום כשעזבתי, רק כדי למצוא את סטף יוצא לראות גם לקוח. היא חיבקה אותי ונראתה שמחה באמת לראות אותי. הלכנו יחד למסדרון וסטף ירד למטה לחדרי המסיבות. שלוש נשים ישתתפו בקבוצה של בחורים במשך השעות הקרובות. היא איחלה לי בהצלחה עם הלקוח הראשון שלי, והלכתי למסדרון עם החדרים הפרטיים ומצאתי את מספר ארבע…

תפריט נגישות