נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


זה תמיד מגניב, אבל כשאני מוצא יומן של אשתי אני לא יכול שלא לפתוח ולקרוא, אל תגידו שלכם זה לא קרה. היומן שלה בצבץ מתחת לכרית והסקרנות, אוי הסקרנות לא וויתרה לי ולכן פתחתי את היומן והתחלתי לקרוא. אשתי הייתה נערת ליווי מדהימה, כך למעשה הכרנו אבל לא היה לי מושג שאני אפתח את היומן בדיוק בקטע בו היא מגוללת את הסיפור.

אז איך הכרתי את אשתי? הייתי חדש בעיר, בדיוק כמו בסרט של ריצארד גיר, הזמנתי נערה מדהימה ממשרדי ליווי כך שאוכל להעביר את הרגעים הבודדים עם מישהי והנה היא חיכתה לי בדלת.


נערות ליווי מושלמת, קבענו במסיבה, ראיתי אותה, היא הגיעה עם עוד כמה חברות שלה, היה לה שיער קצר, עיניים ירוקות וחיוך שאי אפשר לפספס. כמובן שראיתי אותה בתמונה וזה לא אכזב אותי, אני מאמין שיש לזה קשר בפרט כשבוחרים נערות ליווי ממשרדים מסודרים.

לא התפשרתי, רציתי מישהי שמדבר לעניין אבל גם נראית טוב. המסיבה הייתה מדהימה, מסתבר שכמו אשתי היו מלא בחורות שנראות מעולה ורוצות לעשות טוב לכל מי שנמצא שם. זרמתי, המון אנשים וביניהם גם אשתי אבל כולם פתאום ללא בגדים, פתאום מבלי להרגיש, הגעתי למקום שיש בו אורגיה, שאנשים מחליפים מיצים במיצים וזה כבר הדליק אותי. קודם רציתי לקחת את האישה של חיי, רציתי כל כך לזיין אותה לבד, שנייה לפני שאני מערבב איתה עוד אישה, רציתי אותה לעצמי.


התרחקנו מכל ההמולה לחדר מבודד, לקחנו את היין ועלינו לחדר מדהים, היו שם כבר נרות והכול חיכה רק לנו. אני אדם, אמרתי לה והיא חייכה ואמרה שהיא יסמין ושהיא יודעת.. היא כבר יודעת אבל ביננו? החרמנות גאתה, למי זה היה משנה שם משפחה, אזור מגורים וכל השאר. דיברנו קצת ואז כשאני מסתכל לה על השפתיים דפקתי לה את הנשיקה של החיים ומבלי לשים לב תפסתי לה את החזה הגדול שהיה לה. מדהים, הפטמות שלה ישר הזדקרו ולא עבר רגע עד שהיא השילה את החזייה שלה ונשארה ערומה מולי, היה לה גוף מושלם שאין לתאר. פחדתי שהיא תירתע אבל היא זרמה ואז זה התחיל.

היא נשכבה על המיטה, חקרתי כל חלק בגוף שלה, הצוואר המדהים, השדיים ואז הכוס המושלם והצר שאי אפשר היה להתעלם ממנו. פיסקתי לה את הרגליים והתחלתי ללקק לה את הדגדגן שהזדקר לכבודי.

הלשון שלי נכנסה ויצאה מהכוס כשהיא מתענגת וכולה רוטטת. באותה השנייה לא יכולתי יותר, הוצאתי את הזין מהרוכסן שלי ודחפתי לה את הזין עמוק, היא כרכה את הרגליים שלה סביב הישבן שלי והתחלתי לזיין אותה, בתחילה לאט, שוב חזק ואז לאט וחוזר חלילה. הדינמיקה של הזיון הייתה מדהימה, הזענו, הרגשנו מדהים עמדתי ושמתי אותה על הזין שלי, מזיין אותה בעמידה והאצבעות שלי על הפטמות שלה.


היא התכופפה וסיבבה לי את הגוף וזיינתי אותה בדוגי סטייל מטורף, הידיים שלי היו על הכוס שלה, חוקרות כל חלק וחלק בתוכה. לרגע הבאתי את הפנים שלה אליי, מלקק לה את התנוך של האוזן, הצוואר והידיים שלי על השדיים הגדולים שלה.

את תהיי אשתי אני אומר ומזיין אותה חזק, אנחנו גומרים יחד בטירוף, אני מרגיש איך הזין שלי מקבל את הכיווץ החזק הזה של הכוס שלה עליי ואנחנו מתנשקים בלהט, מתרגשים נורא ממה שעומד להתרחש בהמשך.

תפריט נגישות