נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


מאיה לא רצתה להצטרף לרוני לנסיעת העסקים שלו ליפן. היא הייתה עייפה מכל הנסיעות האלו, והרגישה שהיא חייבת להישאר בארץ לנוח. שייסע לבד.

רוני ידע שלא יוכל להסתדר לבד באותה נסיעה, וזאת מכיוון שהיה צריך אתו מישהי שתשב לידו בישיבות עסקים ותרשום בשבילו דברים חשובים, לצד מישהי שתלווה אותו למסיבות ולארוחות ערב שתוכננו לאותה נסיעה.

הוא לא ידע מה לעשות וכל אותו יום למחרת שבר את הראש בניסיונותיו למצוא פתרון לסיטואציה שנוצרה.

כשעינב נכנסה אליו למשרד לתת לו את כוס הקפה שביקש, שאלה אותו לפשר מבטו המוטרד. הוא סיפר לה מה קרה והיא בטבעיות אמרה לו שיש בחורות שמספקות שירותי ליווי לדברים כאלו, יחד עם סקס אם בא לו. הוסיפה בקריצה שובבה ויצאה ממשרדו.

רוני ישב בהלם לדקות ארוכות, עד שהתעשת והתחיל לחפש באינטרנט אחר שירותים אלו. זאת הייתה הפעם הראשונה שלו, ומשום מה הוא הרגיש שזו לא תהיה הפעם האחרונה, ומבחינתו זה קרץ לו.

בסופו של דבר הוא מצא מישהי בשם מעיין, נערת ליווי שסיפקה גם שירותי ליווי נוספים. היא נשמעה לו מעניינת מאוד, ולפי שאלותיה הענייניות ידע שהיא בדיוק מה שהוא מחפש. יומיים לאחר מכן הם טסו ליפן, רוני מצא לצידו מישהי מושכת ומטריפה. היא כל כולה שידרה נונשלנטיות ונינוחות, מודעת לעצמה ובעלת ידע ואינטליגנציה מרשימים ביותר. מעבר להיותה יפה אמיתית, היה בה עומק שמשך אותו יותר לכיוונה.

הישיבות התארכו, מעיין עשתה עבודתה נאמנה, והסקס בלילה היה מדהים וחושני. היא ענתה על כל דרישותיו וצרכיו, מביאה אותו לגבהים חדשים. בפראות הזיונים שחוו, סדינים עפו על הרצפה ובגדים היו פזורים בכל חלל החדר. היא נגעה בו בנקודות שאף אחת לא נגעה בו קודם, מקבלת אותו לתוכה בכל החורים והתנוחות האפשריים ומזמינה אותו לעוד ועוד. הוא לא ידע בכלל שהוא מסוגל לקיים כל כך הרבה סקס עד שפגש אותה. למחרת היא התנהלה במקצועיות בישיבות, משדרת נינוחות ומדהימה אותו במקצועיותה.

את הלילה האחרון במלון הם בילו בסקס רגוע, רוני הודה לה על שירותי ליווי מדהימים ושילם לה אף מעבר למה שביקשה.

תפריט נגישות