נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

הם עבדו ביחד באותו משרד היי טק בתל אביב, שולחנות מקבילים. חברים טובים מהיום הראשון שהכירו. הוא נשוי נישואי נוחות והיא נשואה בשידוך. יותם ועינב שיתפו אחת את השני בכל לבטי ליבם, בבעיות בבית עם בני הזוג ובחוסר הסיפוק מחייהם. עם הזמן הם התקרבו יותר ויותר, ויותם מצא את עצמו מסתכל על עינב בצורה שונה עם כל יום שעובר. הוא ערג לה ולא ידע את נפשו בלילות מגעגועיו אליה.

איך יבוא ויספר לה שכשהוא שוכב עם אשתו הוא רואה את פניה מולו? הוא לא רצה לאבד את עינב ושתק. באחד מהימים, כשישבו בהפסקת הצהרים על הדשא, הרימה אליו עינב את עיניה החומות, והביטה עמוק לתוך נשמתו. "אתה לא יכול להמשיך להתעלם מרגשותינו" אמרה לו ברכות. הוא חייך אליה וסיפר לה שהוא משותק מפחד שיאבד אותה אם רק יספר לה בדיוק מה הוא מרגיש אליה, איך הוא מדמיין אותה בין זרועותיו כשהוא מנשק כל חלק בגופה ומזיין אותה ברכות. עינב הסמיקה ושיתפה אותו שהיא מדמיינת את הזין שלו בתוכה כשהיא שוכבת עם בעלה. אחרת היא לא תוכל לקיים אתו יחסי מין.

כבר למחרת הם הגיעו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות בתל אביב. עוד לפני שנסגרה הדלת משך יותם את עינב אליו לנשיקה לוהטת שהשאירה את שניהם חסרי נשימה. היא הרגישה את זכרותו מתקשה ונלחצת לערוותה, מתחככת בו בעדינות, ומלטפת את גבו להצמידו אליה. הם מצאו את עצמם במיטה ערומים, הבגדים זרוקים ברחבי הדירה.

יותם פיסק את רגליה, מגיע עם לשונו לתוך נרתיקה, היא נשמה עמוקות, רועדת מעונג. אנקה בקעה מגרונה והיא הרימה לקראתו את אגנה. הוא הרגיש את להט גופה יוצא אליו והתרומם, נשכב בין רגליה. עינב חוותה את האורגזמה הראשונה בחייה באותו הרגע שהזין של יותם חדר לתוכה במלואו. הזיון שלהם היה מושלם, מלא ברוך ואהבה.

שניהם מתנועעים בהתאמה מדהימה. הם הכירו מקרוב כמעט את כל אותן דירות דיסקרטיות בתל אביב, גונבים לעצמם שעה של שכרון חושים בכל הזדמנות שנקרתה בדרכם.

תפריט נגישות