נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד הייתה לי פנטזיה לצפות בבחורה שמביאה ביד.

זה היה נראה לי סקסי בטירוף, לפחות איך שזה תמיד נראה בכל הסרטים הכחולים, שנייה לפני שנכנסים שלושת המנהלים הצעירים, הרזים והגבוהים, עם הקוביות בבטן, אל החדר של הפקידה כדי להציע לה לעזור לה לספק את ייצרה, אבל מצד שני הבחורות שהיו איתי לא ממש הצליחו להדליק לי את הפנטזיה.

לפני כמה חודשים החלטתי לממש את הפנטזיה שלי, ולהזמין לשם כך נערות ליווי. החלטתי שבגלל שמדובר בהגשמת פנטזיה, אני ארשה לעצמי להיות בררן, ולא להתפשר על סתם מישהי. למרות שברור לי שהמבחר של נערות ליווי בחיפה הוא בטח לא כזה גדול כמו במרכז, אבל עדיין, שווה לי להתאמצץ, אז חיפשתי מישהי רזה, עדיף שלא תהיה גבוהה, ושיהיה לה שיער ארוך.

הבחורה הגיעה, בהתאם למה שציפיתי. הייתה לא גבוהה במיוחד, אולי 1.68, רזה וחטובה ולשמחתי היו לה פנים בובתיות. הצעתי לה משהו לשתות, והסברתי לה מה אני רוצה.

חשבתי שאולי זה יהיה לה מוזר, אבל כנראה שאחת שבחרה לעבוד במקצוע של שירותי ליווי היא נתקלה בבקשות יותר מוזרות מאשר מישהו שיבקש ממנה לצפות בטלוויזיה, במה שהיא רוצה, ולאונן תוך כדי,ופשוט להתעלם מקיומי.

היא הציעה שנראה סרט פורנו, אז חיברתי את המחשב לטלוויזיה, והפעלתי את אחד הסרטונים שיותר אהובים עליי, מבית נוטי אמריקה.

הבחורה לא בזבזה זמן, הרימה את החצאית שלה כמו שביקשתי, הסיטה את התחתון והחלה לשפשף בעדינות את הכוס שלה. הצפייה בה חרמנה אותי ברמות מטורפות, ולאחר כמה דקות לא הייתי מסוגל יותר, הוצאתי את הזין שלי ועשיתי ביד, וגמרתי ממש במהירות.

הבחורה שמחה בשמחתי, ושאלה אם זה יפריע לי אם היא תמשיך לאונן. ברור שלא, אמרתי. והיא המשיכה עד שגמרה. לאחר כרבע שעה בערך, המשכנו לצפות בסרטון ביחד, והיא שאלה אם בא לי סיבוב נוסף. "התשובה לא ברורה מאליה?" שאלתי. היא שוב הרימה את החצאית, הסיטה את התחתון החלה לאונן.

כאשר אני הוצאתי את הזין שלי והתחלתי להביא ביד, היא קפצה עליי כמו מטורפת ומצצה לי כאילו אין מחר, עד שגמרתי לה בפה בשפריץ אדיר, שהיא בלעה אותו בלי להסס לרגע. אני לא ציפיתי לזה, והבחורה התנצלה שסף החרמנות שלה עלה לשחקים. לא כעסתי עליה. להיפך. נתתי לה גם טיפ נדיב, ומאז אנחנו נפגשים פעם בשבועיים.

תפריט נגישות