נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


למה כה הרבה גברים מעוניינים להזמין שירותי ליווי?

לכל גבר יש את הסיבה שלו להזמנת שירותי ליווי, ומיד ניגע בהן. מה שחשוב שתדעו הוא שבמדינת ישראל כיום, למרות כל המידע שמוצף ברשת האינטרנט ובעיתונות הכתובה, הנושאים של סרסור, ניצול או עבדות ממש לא קיימים. ונחזור לענייננו, קודם כל, השירותים של ליווי מסופקים מתוך הנחה ששני הצדדים מרוויחים, גם אתם וגם נערות הליווי, אתם מקבלים סיפוק מיני והן מקבלות שכר הוגן, יש שיגידו יותר מדי הוגן, ככלות הכל מדובר על תשלום של בין שבע מאות לבין אלף ₪ לשעה. מי שבוחר באופציה הזאת מעוניין לייתר את כל עניין המלודרמטיות שקיים ביחסי זוגיות, כמו להישאר לישון מחובקים כל הלילה, לנהל שיחות נפש, לקנות מתנות, להפתיע ולרגש, ואילו עם נערת ליווי הכל יותר פשוט – כמובן שאפשר לנהל שיחה, אבל כל הרעיון הוא קיום יחסי מין בלי כל התחייבות.

מחאת הנשים – גם אנחנו רוצות שירותי ליווי –

אין ספק, הזמנים השתנו, וכיום יותר ויותר נשים באות בדרישה שיהיו שירותי ליווי גם עבורן, הן גם רוצות לעשות סקס נטול רגשות, בלי לפתח מערכת יחסים רצינית, בלי לחשוב על ההשלכות של סטוץ, בלי לספר את סיפור החיים שלהן, בלי לישון כפיות בתום הסקס. למרות מה שהרבה בני אדם חושבים, במדינת ישראל של שנת 2021 עדיין לא קיים שוויון בין גברים לנשים, ניתן לראות זאת בהבדלי השכר של עובדים בתפקיד זהה, כמו גם בשירותי ליווי. כאשר הגברים מעוניינים במין מזדמן, בשל השגרה בזוגיות או בשל חוסר בנות זוג או שהם נמצאים בעיר אחרת מטעמי עבודה או מכל סיבה אחרת, הם יכולים להזמין את השירותים של נערת ליווי,  מה שנבצר מן הנשים לעשות. אז איפה פה השוויון בין הנשים לגברים שכולם מדברים עליו?

מי קהל היעד של שירותי ליווי?

בוודאי לא תאמינו עד כמה קהל היעד של  הגברים שמשתמשים בשירותי ליווי הוא מגוון, ולמעשה מדובר בפוטנציאל של כל גבר, באשר הוא. מדובר על גברים מכל שכבת גיל, חרדים, דתיים, שומרי מסורת או חילוניים, מכל העדות, מכל מוצא, רווקים, גרושים, נשואים, כאלו שבקשר זוגי, ביישנים או נועזים, וכיוצא בזאת. לא נראה כי האחד דומה לשני, אבל מה שבטוח שכל אלו מוכנים להוציא סכום כסף לא מבוטל עבור שירותי ליווי.

תפריט נגישות