נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שלום לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

מה שלומכם? ראשית כל, אציג את עצמי כראוי בפניכם. הכינוי שלי הוא ליפלי, וזה מספיק בשבילכם, יותר מדי מידע… אני בת סביב גיל החמישים, ומסע החיים שלי בצל נערות ליווי באילת התחיל מזה שלושים שנים. הי, איך שהזמן טס כשנהנים. וכעת נעבור לסיבה שלשמה התכנסנו, לשמוע את הסיפור המרתק שלי.

נכון, ההתחלה שלי בתור נערת ליווי באילת לא הייתה קלה, ככלות הכול אילת היא עיר קטנה, והכול בה עובר מפה לאוזן, והיו לי המון חששות שהמקצוע המפוקפק שלי ייודע ברבים. למרות שעם השנים השלמתי עם מה שאני עושה, ופחות אכפת לי מה אנשים אומרים עליי, כל עוד אני גאה בעצמי ובמה שאני עושה למחייתי.

אני ממש אוהבת את ההיכרות הראשונית עם הלקוח. לקוח שמזמין בזאת אחרי זאת כמה נערות ליווי באילת. לקוח שאתו נפגשים בבית מלון, בצימר או בדירה דיסקרטית באילת כזאת או אחרת. עצם הידיעה שעל ההתחלה לוגמים מקוקטייל משובח, מכירים עוד מקום חדש ופסטורלי, נפגשים לשעה שעתיים, ויוצאים עם הרבה כסף, עם המון כסף, מאוד מנחמת ומתגמלת. זה שווה את כל ההשפלות שעברתי ושעוד אעבור, את כל הזלזול בעיסוק שלי, ואת הפקפוק התמידי בבחירות שעשיתי עוד משחר ילדותי.

אני מוקירה את השנייה שבה אני מקישה קלות על הדלת, ברגע בו גבר אלמוני פותח בפניי במלוא האדיבות את הדלת באופן חרישי, ונעמד בפתח הדלת עם חיוך מפה לאוזן. הסקרנות להכיר אותו ולחקור את הגוף שלו, כל פעם של גבר חדש, גדולה ממני.

אפשר להגיד עליי הרבה דברים, אבל מה שהכי מגדיר אותי נכון הוא האהבה הגדולה שיש לי לסקס. ואם זהו המצב, אז למה שלא לעשות על הדרך גם כסף? וככה לתפוס שתי ציפורים ביד אחת. אני אוהבת את המין הגברי. אני אוהבת את האינטליגנציה הרגשית שלהם, למי שבורך בה, אני אוהבת את החברה שלהם, את הבינה שלהם, כאשר יש ויש, אני אוהבת את האפטרשייב שלהם שנמרח על כל פינה מגופי, ואני אוהבת את העור הזיפי שלהם. אין בכלל בעיה לרצות אותם בסקס, בייחוד שעם חלוף השנים  הרפרטואר המיני שלי הלך והתרחב, ולמדי המון שיטות חדשות. הסקס אתי מדהים, לא היה גבר שהיה אתי ולא גמר בגניחות רועשות כמה פעמים. אומנם "אין הנחתום מעיד על עיסתו", אבל בעניין הזה אני חייבת לפרגן לעצמי, ועל כך יעידו מאות הגברים שהיו אתי!!!

תפריט נגישות