נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בגיל 22 עבדתי כדוגמנית, וטסתי לניו יורק לאודישן לקטלוג של בגדי ים.

צילמו אותי בכל מיני תנוחות, ואמרו לי שאשאר בסביבה, כי אם אתקבל, הצילומים יתחילו שלושה ימים לאחר מכן.

מאחר ולא הכרתי אף אחד בניו יורק, החלטתי לטוס בינתיים לחברתי שירלי, שעבדה בלאס וגאס בתור חדרנית במלון מפואר ביותר בסגנון ונציה.

שירלי הזהירה אותי שהיא עובדת שעות ארוכות, ואם לא בא לי להשתעמם, כדאי שאמצא לעצמי עיסוק כלשהו.

לא היה לי אכפת: האווירה בלאס וגאס הייתה מדליקה ומזמינה הרפתקאות. משהו ביובש והחמימות של האוויר היה סקסי בטירוף.

התקלחתי, החלפתי בגדים, התאפרתי וירדתי למטה, לאולם מפואר ומואר שבו הימרו מאות אנשים, חלקם נראו כאילו הם לא עזבו את שולחן הבלאק ג'ק כבר יומיים.

מלצרית מדהימה ביופייה הסתובבה בין כולם והציעה שמפניה ויין לבן צונן. כשהיא נעצרה מולי, היא נעצה בי עיניים חומות מבריקות, ופתאום הרגשתי פרפור מוזר בבטן. לפני כן מעולם לא חשקתי באשה אחרת. לקחתי מהמגש שלה את השמפניה, ועקבתי בעיניה כשהיא המשיכה להסתובב בין כולם.

העיניים שלנו כל הזמן יצרו קשר, גם כשהיא פלרטטה עם אורחים אחרים. מצאתי את עצמי מסתכלת עליה כמו שגברים תמיד מסתכלים עלי: בעיניים רעבות, בוחנת את הישבן העסיסי שלה, הפטמות הנדחפות מתחת לשמלה האלגנטית אך סקסית בטירוף שלבשה. הראש שלי היה סחרחר מרוב תשוקה ולא הבנתי מה עובר עלי. חשבתי שאולי זה ג'ט לג, אבל התחתונים שלי היו רטובים לגמרי.

הייתי מוכרחה להשיג אותה. חיכיתי שהיא תעבור לידי ותתחכך בי, ולחשתי לה "אני רוצה לזיין אותך". הלב שלי דפק בטירוף, אבל היא הסתכלה עלי, על כל כולי, הניחה את המגש בצד ורמזה לי ללכת אחריה. נהדפנו לחדר שלה כשאנחנו כבר מתנשקות בטירוף, לשון בתוך לשון, היד שלי בתוך התחתונים הזעירים שלה, הידיים שלה בתוך החזה שלי. היא העיפה מעלי את החזייה ואני קרעתי ממנה את התחתונים. היא דחפה אותי על המיטה, נעצה בי מבט מגרה וירדה ללקק אותי בכל הגוף.

גמרתי בצרחות ורציתי ללקק אותה בחזרה, אבל היא זרקה על עצמה את השמלה ויצאה מהחדר. לא ראיתי אותה מאז. השם שלה היה ורוניקה, והלילה שעברתי אתה משמש אותי עד היום בהזיות הארוטיות שלי….

ככה זה כשמגיעים ל… דירות דיסקרטיות במרכז.

תפריט נגישות