נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


גוד איווניג ליידיז אנד ג'נטלמנס,
איך עובר עליכם היום עד עכשיו? מרגישים צ'יל? אני לורה, ואני אחת מאותן נערות ליווי. החיים של נערות ליווי לא ממש דבש. יש עליות ויש ירידות. הניסיון של נערות ליווי עושה אותן לחכמות יותר, למבינות יותר, לקשובות יותר, לחברות טובות יותר, ומה לא?
עם חלוף השנים, הפכתי לממש הרבה יותר בקיאה במה שגברים אוהבים, ואני יודעת שהחוויות שלי, בתור אחת מקהילת נערות ליווי עזרו לי עם סצנת ההיכרויות בקיץ האחרון. הבעיה שלי עכשיו הייתה שהמקצוע פגע לי ביצירה של זוגיות. לא היה לי חשק להתחיל מערכת יחסים. נאלצתי לתהות לגבי עתידי כנערת ליווי. האם הרשומה שלי לשידול תלווה אותי לנצח? כשחזרתי ללימודים, סיפרתי להורים שלי שיש לי עבודה באוניברסיטה בתור מאמנת. הם לא יצטרכו לשלוח לי יותר כסף. אין סיכוי שהייתי לוקחת יותר כסף מההורים שלי, יש גבול לכל תעלול. הרווחתי כמה אלפי ₪ טובים מדי סוף שבוע, במידה ולקוח הזמין את כל הסוף שבוע. לא סיפרתי לאף אחד שאני בעצם זונה, זאת ההגדרה של אותן נערות ליווי. לא הייתי גאה בזה, אך הכסף באמת היה עצום.
התחלתי לחזור ללימודים והחלפתי את התואר שלי למדעי המחשב ושני בהוראה. הייתי צריכה להגן על עצמי לתעסוקה עתידית, בלי לדעת איך העבר שלי ישפיע על קריירת ההוראה שלי. בעבודה של נערות ליווי התחלתי מאיפה שהפסקתי. לרוב עבדתי מיום חמישי בערב עד יום שבת בערב בהיותי נערת ליווי. אני אהיה עם גבר אחד או עד שלושה גברים בכל סוף שבוע. מרבית הלקוחות שלי היו בעלי אמצעים פיננסיים הגונים או שהם לא יכלו להרשות לעצמם את השירותים שלי. אני חושבת אחורה על כמה מאות גברים הייתי עם ודברים מסוימים באמת מכאיבים. כל כך הרבה גברים פוחדות מהזדקנות, בעיקר כאלו שהנשים שלהן לא שמו לב אליהם או כבר לא מצאו אותם מושכים יותר. רובם היו כנראה גברים יפים בימיהם הצעירים. כמעט כולם עדיין עבדו על מראה אטרקטיבי אבל הגיל כן עושה את המספר שלו על כולם. אני חייבת לומר שלפעמים הרגשתי עצובה וצר לי על חלק מהם אבל כמובן שלא יכולתי להראות את זה. יכולתי להרגיש שרבים באמת בודדים או לא מרוצים מהמצב שלהם בחיים. אני מניחה שכולם מראים חזית כלשהי. אני יודעת שעשיתי זאת. הייתי חייבת. אני משערת שיכולתי להפוך לשחקנית. כאן ניסיתי להכניס קצת אושר לחייהם של הגברים האלה ולקבל כסף גדול בשביל לעשות את זה. כולי תקווה שעזרתי לפחות למחצית מהלקוחות שלי להיות יותר מאושרים בחייהם, ועל כך בהחלט מגיע לי מקום שמור בגן עדן…

תפריט נגישות