כצבר ישראלי, בוגר סיירת מטכ"ל, בעל חזות מרשימה וביצים של בת יענה, אני יכול  להעיד על עצמי שכמעט שום דבר לא יכול להפתיע אותי. אני מזיין על ימין ועל שמאל מהיום שהתחלתי את גיל ההתבגרות, לדעתי. תמיד הייתי מפותח לגילי, והבנות אתן הייתי היו גדולות ממני רוב הזמן. אז תארו לעצמכם כמה הייתי בטוח בעצמי במיטה, והייתי בטוח ששום דבר לא יכול לתפוס אותי לא מוכן ולהשאיר אותי מופתע. עד שהגעתי ללונדון.

בתקופת ייחום, הזין שלי כואב מרוב חשק. בסופו של דבר נכנסתי לפאב ליד הביג בן, התיישבתי ולא יכולתי להסיר ממנה את מבטי. ראיתי יפות ממנה בחיי אבל משהו בה מגנט אותי אליה. חמודה כזאת, לבושה בשמלת כתפיות נופלת ברישול על גופה וכולה חינניות וחושניות. בחוצפה ישראלית ניגשתי אליה עם הבירה ביד והתיישבתי לידה, מתחיל שיחה כאילו גדלנו ביחד. מפה לשם הגענו לחדרי במלון, מתמזמזים כבר במונית, ועוד לפני שדלת החדר ננעלה אחרינו הורדתי ממנה את השמלה חסר סבלנות. היא זרמה אתי, אפילו לא חשבתי היא אחת מאותן נערות ליווי ששמעתי עליהן. פתאום הרגשתי את הזין שלי עומד בין שדיה, היא על ברכיה מולי, עולה ויורדת ומשפשפת אותו בין שדיה. היד שלה שיחקה לי בביצים ובציפורניה העבירה בי צמרמורת של הנאה מטורפת.

"אמאאאא, אחחח, כן" גנחתי כשהכניסה אותו לפה שלה, מוצצת בשקיקה. דחפתי את עצמי פנימה לתוך הגרון שלה, קדימה ואחורה עד שהרגשתי שאני עומד להתפוצץ. לפתע עצרה וקמה ממני בחיוך. כל הדם בגוף שלי בער מתשוקה. מה נסגר איתה? היא נשכבה על הספה, עיניה לא יורדות ממני, ודחפה לעצמה אצבעות לתוך הכוס החלק שלה, משחקת לעצמה בדגדגן. הזין שלי היה בידי, ואוננתי מולה כשאני נדלק יותר ויותר ממה שראיתי. הבאנו את עצמנו לגמירה באוננות, ונכנסנו למקלחת מהירה. ושם היא התחילה, בשלווה מוחלטת, עמדה בגבה אלי וקירבה אלי את ישבנה. הזין עמד שוב, בין פלחי הטוסיק המדליק לה, והיא הניעה עצמה קדימה ואחורה בפיתוי איטי. הצמדתי אותה לקיר ונכנסתי לתוכה בלי לחשוב פעמיים בכלל, צועק תוך כדי דפיקה של התחת שלה. שעתיים אחר כך היא יצאה ממני, לא לפני שהשאירה כרטיס ביקור מוזהב, עליו כיתוב של נערות ליווי בביג בן.