נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הלו אוורי בודי,

קוראים לי שמרית, אני כבר בת עשרים ושתיים, ובמהלך הארבע שנים האחרונות אני משרתת גברים מינית תחת תשלום הוגן. אחד הכללים שלי, שתמיד השירותים שלי ניתנים באחת מן דירות דיסקרטיות בצפון שאני שוכרת. לעולם לא בבית מלון או בדירה האמתית שלי. החדרים באותן דירות דיסקרטיות בצפון מותאמים לבני זוג. לאותן דירות דיסקרטיות בצפון יכולים להגיע להנאתם בני זוג שמחפשים רגעי אינטימיות, עם האישה שבחייהם, או אתי, עם שמרית נערת הליווי. משום שכל דירות דיסקרטיות בצפון כשמן כן הן הינן דיסקרטיות וממש לא גלויות, דירות דיסקרטיות בצפון מהוות סוג של מקום מפלט אינטימי עבור גברים שלא רוצים שהזהות האמתית שלהם תיחשף בפני כל. אבל מה אני מקשקשת, מוטב שאגש לסיפור הייחודי שלי. מוכנים?

ובכן, את עוזי פגשתי לפני כארבע שנים. כן, ממש בהתחלת הקריירה שלי. זאת הייתה הפגישה הראשונה שלי בתור נערת ליווי. ממש לא ידעתי למה לצפות, אך הופתעתי לטובה כעוזי, ישר בהתחלה לקח את פניי בידיו ונישק אותם. בהתחלה זאת הייתה נשיקה עדינה על השפתיים. ואז נפער פינו ולשונותינו נפגשו. עד מהרה עוזי חיבק אותי מאוד חזק והנשיקה הפכה להיות נלהבת. מיד, הרגשתי את הנוקשות של הזין שלו כנגד גופי. התחלתי להיאנח מהפתאומיות של החיבוק. עוזי אמר לי – "זה הולך להיות מפגש מהנה". חייכתי לעברו בביישנות קצת. "גם אני חושבת ככה", השבתי. זה לא היה צירוף מקרים מוחלט שידיי התעכבו על קווי המתאר של הזין שלו כשאמרתי את זה. אבל קיבלתי את הרושם שזה לא הולך להיות המפגש המיני הראשון שלנו. עוזי לבדו יקבע מתי זה קרה. מן הסתם.

"רוצה ללכת לבריכה שבכניסה לדירה הדיסקרטית כעת"? שאל אותי עוזי. "בטח. תן לי להוציא חולצה" השבתי, וחפרתי בתיק עד שמצאתי את החולצה שעלתה על הביקיני שלי. הסקסי, יש לומר.  כל אחד מאתנו למד קצת על האדם אתו הוא היה במשך השעות הרבות שבילינו ביחד, אך אף אחד מאתנו לא חשף סודות שהוא לא רצה לגלות.

התרתי בנחת את חולצת הביקיני שלי ומשכתי אותה. במבט שובב מעבר לכתפי, ניגשתי בחזרה למיטה והחלתי לפרוק את התיק מהבריכה. הדקות הבאות היו באקסטזה עבור עוזי כשהם פרקו את האריזה, ולעתים קרובות התחפפו זה בזה בזמן שהם הסתובבו בדירה הדיסקרטית.

למרות שעוזי היה זה ששילם על החוויה, הוא תמיד העדיף לחכות שבת הלוויה שלו תגמור ראשונה. בדרך כלל הוא הצליח להחזיק מעמד. והפעם הוא לא התקשה להתגבר עליי החרדנית מאוד. עוצמת הקול ותדירות הגניחות המוגברות שלי אותתו לעוזי שאני קרובה לגמור…

תפריט נגישות