נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


המבט שלה, הכול התחיל משם, כשראיתי את התמונה שלה באיזה אתר חשבתי שאולי היא לא באמת אמתית, אולי היא בכלל פיקציה? מתי מראים לך מישהי שנראית כמו שמילי נראית ואומרים לך שהיא עומדת להגיע עד אליך לא משנה איפה אתה נמצא. גבוהה, היא בלטה מכל האחרות, היה לה מראה מושלם, אי אפשר לתאר את היופי הזה שלה, כולה מחויכת ונראה שהיא מתה על מה שהיא עושה, או אולי לא? אין לדעת. מה שבטוח היא נראית מעולה, שיער ארוך וחלק, שפתיים אדומות, עצמות לחיים גבוהות וחיוך אוח החיוך הזה שאי אפשר לשכוח. איך מביאים אותה אליי הביתה ,שאלתי את עצמי ובשיחה אחת הכול התברר לי. תחת השם שלה מילי, הופיעה מודעה של נערות ליווי לבית, היא נערת ליווי, היא בטוח צריכה להיות משהו לא מהעולם הזה חשבתי וישר, נתתי מכה על המזל – אותה אני רוצה לפגוש.

מילי הלוהטת, כך היא כינתה את עצמה, אישה כל כך יפה, כל כך מטופחת והריח, כבר שעמדה בקצה של הדלת הבנתי שהיא הגיעה במיוחד עבורי. ישר אליי, איזה גינונים, איזה מראה מושלם, היא חייכה אליי את החיוך הממיס הזה שלה, הזמנתי אותה כמובן להיכנס פנימה, נישקתי לה את היד כיאה לגבר רוסי עם גינונים. היא לא התפלאה משום שגם לה יש את אותה מנטליות. החלפנו כמה מילים ברוסית, זה היה כיף לדעת שהיא מבינה את השפה וכך גם יש ביננו תקשורת. סיפרה לי שהיא בדיוק מנסה לסיים את התואר התובעני שלה במשפטים ומעבר לכסף – זו דרך נפלאה שלה להכיר אנשים וביניהם גם עורכי דין שלא פעם עוזרים לה. 

מזגתי לנו משקה שהיה על השולחן, היו תמרים והיא לקחה את אחד התמרים ואמרה שזהו, מספיק לדבר. הכניסה את התמר לפה שלה, ליקקה אותו עם קצה הלשון היפה הזאת שלה. אחר כך, לקחה את התמר ודחפה לי אותו לפה. זה גירה אותי, הרגשתי איך כל הגוף שלי דרוך עליה, אני מרגיש שאני מת לעשות בה את זה, זהו, אני מרגיש איך האיבר שלי יש לו חיים משל עצמו, נעמד בטירוף, חרמן עליה אש אבל רגע, יש עוד זמן, הלילה עוד ארוך או שאולי לא?

כיאה למנטליות היא ביקשה לרקוד איתי, נעמדנו זה מול זו, שמתי מוסיקה אהובה של פרנק סינטרה והתחלנו לרקוד. יחסית לבחורה כל כך צעירה, היה יפה לראות איך היא זזה בצורה מדהימה וככה מבלי להרגיש, היא הובילה אותנו לחדר שינה. הושיבה אותי על קצה המיטה, פותחת לי את הכפתורים ויש לה זמן כזה, אני מוקסם, היא משחררת את האבזם של החגורה ומכניסה אותו לפה שלה, מלקקת כל דבר שזז.

היא מנשקת לי את הפטמות של החזה ואני עדיין המום מהמהלכים המהירים שלה. לאט ובזהירות היא מכניסה יד לתוך המכנסיים שלי ושולפת משם את הזין שלי, מוצצת לי אותו בהנאה גלויה. הלשון שלה משחקת עם העטרה של הזין שלי ואני מגורה פחד, מת שהוא יהיה כולו בתוך הפה שלה. היא מכניסה את כל הגרון שלה והזין שלי מרגיש כל חלק וחלק בתוך הלוע שלה. היא יודעת לעשות את העבודה אין ספק, אני חושב לעצמי והיא מוצצת בלהט כשאני מגניב יד ותופס לה את השד ואת הפטמה שבורחים לה מהמחשוף הגדול שלה. 

היא מוצצת לי אני משתרע על המיטה, נשכב ולא עושה כלום, היא ממשיכה למצוץ לי בלהט ואז אני מסובב אותה על המיטה ולא נותן לה להמשיך, קורע ממנה את התחתונים הוורודים היפים האלו שלה ומכניס את הזין שלי עמוק אל תוכה, היא צורחת מרוב הנאה וכורכת את הרגליים שלה סביב התחת שלי שעובד קשה ומחדיר לה עמוק ועמוק יותר את הזין שלי. אחחח איזה שירותי ליווי.

אנחנו מזדיינים כמו מטורפים, עכשיו שנינו כבר ערומים ,השדיים שלה זקורים וורודים, אני מכניס אחד לפה, שולח יד לחור של התחת שלה ומזיין אותה בו זמנית והיא עושה רושם נהנית מכל רגע ורגע ואני יותר. מפחד לגמור, מסובב אותה עם הפנים אל המראה ומזיין אותה כשיד אחת על השד שלה ויד אחת משחקת לה עם הדגדגן, אוח אתה טוב היא אומרת לי ומתחננת שלא אפסיק. אני מקפל אותה לרצפה ומזיין אותה חזק עד שזהו, לא יכול יותר, גומר כמו מטורף, משפריץ את הזרע שלי על הגב היפה הזה שלה והיא שולחת יד לאחור טובלת את היד שלה ומכניסה לפה שלה את הזרע שלי.

אני שוכב עליה, אני לא כבד לך אני שואל והיא מחייכת, מרגישה את הזין שלי פועם בקרבה. היא מגלגלת אותי בעדינות מעליה, קורצת לי ואני רק שואל לאן….

"חייבת להמשיך הלאה מותק… חייבת" גורבת גרביים, שמה את נעלי העקב, מורחת אודם ויוצאת כלעומת שבאה… אני מעשן את הסיגריה שלי ואומר לעצמי.. חוויה כזאת מזמן שלא הייתה לי.. מזמן.

תפריט נגישות