נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


משרדי ליווי, לא האמנתי שאם אני ארים את הטלפון זה מה שיחכה לי שם, פשוט לא האמנתי, תמונה אחת, אתר אחד. שם היא חייכה אליי, היה נדמה לי כאילו קרצה אליי, מהממת ביופייה, עכשיו לך תדע אם באמת, האם באמת זו תמונה שלה או שזו פיקציה?

הרי כל האתרים מציגים לא פעם תמונות מזויפות והפחד הכי גדול שלי היה שתבוא לי מישהי שלא קשורה בעליל למציאות. ישר חשבתי לעצמי, מעניין מי תבוא… היה לי פעם חבר שהזמין אליו הביתה נערת ליווי והתאכזב עד עמקי נשמתו, פחדתי לומר את האמת, אבל התמונה שלה, היא נראתה מושלמת, גם חבר המליץ לי בחום ואמר לי שאין מצב לטעויות, תאמת? כשזה קרה וליז התדפקה לי על הדלת הייתי בשוק, היא הייתה יפה ברמות. למעשה, הייתה יותר יפה מהתמונה שהוצגה באתר. פשוט מושלמת, לא היו מילים לתאר את המראה הזה שלה. רעדתי כולי לראות את האישה הגבוהה, היפה הזאת ולחלום שהיא בכלל כולה שלי הלילה. אני הולך להעביר עמה ערב של הסרטים.

היי, אני ליז, נעים מאוד אמרה לי בקול מהמם כזה, עדינה, באה לבושה מהמם, חצאית שחורה למעשה, זו הייתה שמלה- ליידי אמיתית על כל המשתמע מכך. מראה מהמם מאלפת שאין לתאר. היא חייכה אליי, הזמנתי אותה להיכנס, מזגתי לה קצת לשתות, לחיי מי נשתה שאלה אותי ואני רק חייכתי בחזרה ואמרתי לה, לחיי הערב הזה ליז היקרה.

יש לי הפתעה בשבילך- אמרה לי והוציאה מהתיק קונדום בטעם תות, את זה אני רוצה לשים לך בעצמי. וואו, הבחורה עם ראש פתוח חשבתי לעצמי, הכול בסדר, היא נראית אש, השדיים שלי מהממים, השיער הגוף, באמת שחשבתי שאולי אני חולם, אבל לא, זה לא היה חלום, היא עמדה מולי- אישה יפה שאין לתאר.


היא הפשילה לי את המכנסיים וכל זה שאני המום, מביט בה, במעשיה, אני לא צריך לעשות כלום, היא עושה את הכול בקלות ויעילות. מפשילה לי את המכנסיים, מורידה את התחתונים והזין שלי עף עליה, עומד ומאושר זקוף, מחכה רק לה. היא פרצה בצחוק וליקקה לי את קצה הפין. מרשים אמרה לי מרשים… מרשים ביותר הפין הזה שלך. היא החלה למצוץ לי את הזין ואז, כשכבר כמעט לא יכולתי יותר, היא הלבישה לי את הקונדום עליו והמשיכה למצוץ. מקצוענית חשבתי לעצמי, לא מבזבזת ולו דקה אחת. היא זרקה אותי על המיטה, קשרה לי את העיניים ואני כולי בציפייה שואל אותה "מה את הולכת לעשות איתי" חכה ותראה היא עונה ואז אני מריח ריח של קטורת בחדר, אני מרגיש נוצה מלטפת לי את הפנים, מלטפת לי את הפטמות, מרגיש קובייה של קרח על הפטמות שלי, על הזין שלי, כולי רוטט, הגוף שלי נעצר, כמו קפא כשהרגשתי שוב את הפה שלה על הזין לבוש הקונדום שלי.

בשנייה, הרגשתי את הגוף שלה עליי, היא החלה לרכוב עליי כמו משוגעת וכל זה כשהכיסוי לא מוסר מהפנים שלי. אני לא רואה כלום ומת על חוסר השליטה הזאת שהיא עושה לי. מהממת בחורה שאין לתאר אותה במילים. פשוט מישהי מדהימה, נראית מקסים אבל סקסית בטירוף ויודעת בדיוק מה גבר אוהב יותר ומה הוא אוהב פחות.

ניסיתי להשתחרר מהקשירה שלה הזאת ורק שמעתי אותה צוחקת, כמו נהנית לענות אותי, את מתה על זה אמרתי והיא שתקה, המשיכה לדהור עליי כמו משוגעת, נושכת לי את הפטמות וסוטרת לי חזק "שקט" אני קובעת פה. הזין שלי לא יכול היה יותר לשתוק למעמסה הזאת, הרגשתי כמו איזה שמשון, קרעתי את החוטים מהמיטה ומהידיים שלי, היא הייתה בהלם אבל זה היה מדליק, השכבתי אותה על המיטה וזיינתי אותה חזק, עכשיו אני קובע צחקתי בקול והיא החזירה לי בקול צחוק מתוק שכזה.

הרגליים שלה נכרכו סביבי, הרגשתי אותה, מדהימה שכזאת שאין לתאר, אישה בכל רמ"ח אבריה חשבתי לעצמי. אוח את מהממת, אני מזיין אותה ומרגיש איך היא נותנת לי סטירות קלות על הישבן. יותר עמוק היא מבקשת ואני נכנס בתוכה מרגיש את הרחם שלה עוד שנייה יוצא ממקומו.
אני יוצא ממנה, אני מרגיש שאני רוצה לגמור, היא כורעת על ארבע מולי, מביאה לי ביד והשפיך שלי פורץ לה על הפרצוף. היא מנגבת את הפנים עם הלשון שלה, מלקקת כל טיפה בהנאה, מוצצת לי וכל הגוף שלי רועד.

ומה אתך? אני שואל לאחר ששנינו כמעט מעולפים… והיא רק מחייכת שוכבת על הגב, לוקחת את הפרצוף שלי ודוחפת אותו ישירות אל תוך הפות הרטוב והמהמם הזה שלה וכל מה שעולה לי בראש מאיפה היא באה לו זו… אם רק ידעתי שזה מה שיש בתוך אותם שירותי ליווי מזמן הייתי כבר פוגש את ליז המופלאה, המחרמנת המושלמת הזאת.

תפריט נגישות