נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


מקום העבודה החדש היה מדהים, לאחר כל כך הרבה ראיונות עדי הגיע למקום ולנחלה שלה, אין ספק שזה המקום עבורי אמרה ללא מעט חברות. "ואיך השעות"? שאלו אותה והיא רק חייכה ואמרה אחלה, עכשיו נשאר לי לוודא שגם האנשים מגניבים בדיוק כמו מקום העבודה ומי יודע אולי גם אצליח להכיר בחור מגניב. הימים עברו ומקום העבודה הוכיח את עצמו, עדי נהנתה מכל רגע ואפילו תכננה להגיע למסיבת עובדים העתידה להתרחש בימים הקרובים.
כולם הגיעו למסיבת העובדים ועדי התלבשה במיטבה מחפשת את בעיניים את הבחור ההוא, זה שתמיד מעניק לה את הקפה על הבוקר. "כן לא סיפרתי עליו" אמרה לחברתה הטובה, אבל ת'אמת שלא נראה לי שהוא בכלל הבחין בי, אולי הוא סתם היה נחמד? זה מה שעדי חשבה בכל פעם שהוא היה מגיע ומביא לה את הקפה, אפילו כשהיה מגיע עם מאפה מגניב לא הבינה את הרמז, את העיניים את המבט והנה פתאום היא קולטת אותו במסיבת העובדים רק שהפעם היה במיטבו, לבוש מהמם, גבר מרשים. היא חייכה אליו, הוא סימן לה לבוא עם יד והיא התקרבה אליו.. "היי טוב לראות אותך" אמר לה וביקש שתתיישב לידו בשולחן.
הם העלו קטעים מצחיקים מהמשרד ואז, כשהחל להתנגן שיר מגניב ונוגה ברקע הוא הזמין אותה לרקוד והם החלו לנוע לצלילי המוסיקה. פתאום, היא הרגישה איך היד שלו נוגעת קלות בפנים שלה, המבטים שלהם הצטלבו אבל המגע היה עדיין מרחוק מעט, אחרי הכול מסיבת עובדים. היצרים בערו בהם.. "אני רוצה לקחת אותך מכאן" אמר לה והיא חיכתה שהלך לכאורה לחברים ,נפרד והיא הלכה אחריו. "לאן הולכים"? שאלה והוא ענה.. יש איזו דירה דיסקרטית מדהימה שאני מכיר, בואי לשם, בואי נהיה שם רק אני ואת. היא הסכימה וזרמה עם הרצונות שלו, התרגשה מהמעמד, הם הגיעו לדירה מושלמת, יפה מאובזרת במלואה. "אתה בטוח שאין כאן מצלמות ולא ידעו איפה אנחנו"? עדי שאלה בבעטה אבל הוא הרגיעה אותה.. "מבלי לפגוע זו לא פעם ראשונה שאני שוכר דירה דיסקרטית, למעשה זו דירה של חבר שנמצא בחול והוא השאיר לי את המפתח.


היא חייכה אליו, עדי נרגעה, "אל תדאגי" חזר ואמר ואז החל לנשק אותה, משיל בעדינות את החולצה שלה ומגלה שהיא בלי חזייה. "וואו איזו מדהימה" אומר וחופן שד אחד בידיו ויד אחת משוטטת מתחת לחצאית שלה … "את בלי תחתונים"? הוא שאל המום והיא צחקה ואמרה לו שהיא שונאת תחתונים. "וואו זה מדליק אותי אני מת לזיין אותך" הנה זה יצא וזה חרמן את שניהם, הוא השכיב אותה על המיטה בחדר פיסק את הרגליים שלה והחל ללקק לה את הכוס הרטוב והמזמין הזה… "אני מת שתמצצי לי" אמר והיא לא חשבה פעמיים, הורידה את המכנסיים שלו וגילתה שגם הוא לא מת על תחתונים, חופנת את הזין העומד והמדהים שלו בידיה ומרגישה את הרטיבות של , מביאה לו ביד בלהט והוא מזיז את הראש לאחור ומתחרמן מזה, מדמיין מה עומד להתרחש עוד שנייה. היא ירדה על ברכיה, החלה למצוץ את הזין שלו, מכניסה ומוציאה את הזין שלו מהפה ומוצצת בהנאה…
"וואו את אוהבת למצוץ אה" היא הנהנה והוא שיחק לה עם הפטמות בזמן שהפה שלה מצץ בלהט את הזין שלו בדיוק שהוא השפריץ לה את סם האהבה הזה וכל השפיך שלו ניגר לה על השפתיים. מחויכים נשכבו זה לצד זו וחיכו להזדמנות ולמפגש הבא.

תפריט נגישות