נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הוא חיפש שמישהו ייתן לו מילה טובה, רצה קצת התייחסות משום שלא קיבל אותה בבית. חיבוק, זה היה חסר לו החיבוק אבל לא רק. הוא חיפש נחמה שאין אפשר להשיג מזה שנים לאותה האישה שמזמן כבר לא עניין אותה והיא לא עניינה אותו. "בשביל הילדים" זה התירוץ הכי נדוש אבל זה מה שהיה שגור להם בפה.

הם נשארו יחד בשביל הילדים והוא מבחינתו הלך להשתגע, לא היו לו כמה רגעים של נחמה שלא נדבר על סקס טוב. מה הוא עושה? הוא לא באמת רצה רומן ולא מערכת יחסים עם אישה כזו או אחרת. הוא רצה משהו חולף, ללא מחויבות, כאן ועכשיו, הוא חיפש משהו אחר ואת זה הוא החליט שהוא מחפש במקומות הכי דיסקרטיים שאפשר, אחרי הכול, יש לו עבודה בכירה, הוא מנהל בכיר בחברה והדבר האחרון שרצה זה לסבך את עצמו.

איך מוצאים עיסוי אירוטי בעיר גבעתיים?

הוא נכנס לאתר, מכל האתרים, הוא ראה שם מישהי מדהימה, הוא הבין שהיא נותנת עיסויים אבל גם יכולה להיות שם בשבילו בדיוק בנקודות המשבר הגדולות של חייו. כתושב גבעתיים בתחילה חשש, אבל אחר כך הבין שיש שירותים דיסקרטיים ושעדיף לפנות אל נערה מדהימה דווקא מאזור מגוריו. הוא מצא את מילי, סטודנטית לתואר ראשון באתר , בחורה מדהימה בת 25, חטובה, שיער בלונדיני ובדיוק כמו שאהב. זו הבחורה שהוא רוצה, בעלת חזה גדול, זקופת קומה, גבוהה עם עיניים ושפתיים מושלמות.

עיסוי אירוטי דיסקרטי בגבעתיים

לעניין עיסוי אירוטי בגבעתיים, הדיסקרטיות אכן הייתה לו חשובה ומכאן, משהו הרגיש לו הכי בטוח לקבוע עם הבחורה. היא הגיע אל בית המלון. דפקה בדלת, פתח את הדלת ומולו עמדה הבחורה מהתמונה. "זה לא מובן מאליו אתה יודע שיש מלא תמונות מזויפות" אמרה לו, חייכה ונכנסה. הוא הסביר לה פנים, הזמין אותה להיכנס לחדר. היא לא בזבזה שום זמן, היא ליקקה את שפתיה וסימנה לו לחדר השינה. "תראה לי את חדר השינה של המלון" ביקשה והוא דלק אחריה כאילו אין מחר.

הלב התחיל לפעום חזק, הזין שלו עמד ואיים לפרוץ מבעד למכנסיו. היא דחפה אותו על המיטה, נשענה עליו, התחילה לפרום עבורו את המכנסיים, את החולצה שלו. הידיים שלה והציפורניים שלה טיפסו אל תוך הגוף שלו, ליטפו כל פינה. "אני לא יכולה להתאפק" אמרה לו וירדה למטה, ישר למכנסיים שלו, שולפת את האיבר שלו ומכניסה אותו לפה שלה. מוצצת לו כאילו אין מחר והוא נאנח ומבקש עוד ועוד. "תלקקי לי את הביצים" ביקש ממנה והיא רק אמרה "בשבילך הכול". התרגשות בשיאה, היא משכיבה אותו על הבטן, מורחת על גופו שמן עם ריח מדהים, מדליקה קטורת שהביאה מבעוד מועד ונשכבת עליו.

עיסוי אירוטי חלומי בגבעתיים

השמן נמרח על הגב והנה, פתאום השדיים שלה על הגב, מטיילות, מרגישים את פעימות הלב, את פעימות הגוף. מעט שיער ערבה שיש לה על הכוס מדגדג את הישבן שלו, רק מלהרגיש איך היא רוקדת עם השמן על הגוף שלו זה לגמור כמה פעמים. הידיים שלה נכנסות, תופסות את הזין שלו, בו זמנית, היא מעסה לו את הזין ומתחככת על השמן שמרחה. הוא מסתובב וחודר אליה בחוזקה, מזיין אותה חזק כשהיא עליו, היא מזיינת אותו כפי שלא זיינו אותו מעולם.

כל רגע עולה לו בראש מה היה עושה לו היה מפספס את ההזדמנות הזאת- עיסוי אירוטי בגבעתיים זה הדבר הכי טוב שקרה לו אי פעם. זה יותר מסתם סקס, זה מעבר לריגוש שהלך לאיבוד, מישהו מחזיר לו בזה הרגע את ההנאות של החיים. כל הגוף שלהם מרוח בשמן, היא רוקדת עליו, הזין שלו בתוכה, הגוף שלו משוך בשמן, היא נכנסת ויוצאת והוא מגיע לשיא מטורף, האורגזמה באה ואחריה מגיעה עוד אחת.

היא נשכבת על הגב, האצבעות שלו מטיילות בתוך הכוס שלה, במקום הזין שלו, הוא בוחר לחקור את הפנים שלה. היא גונחת מהנאה, השפתיים שלו מגיעות אל השדיים שלה והוא מלקק אותם בהנאה. הוא מסובב אותה, מרסק את הגוף הקטן שלה בתוך המזרן ועכשיו הוא זה שמרגיש את העיסוי האירוטי שהוא עושה לה בחזרה.

היוצרות משתנות, פעם הוא זה המעסה אותה ופעם היא זו שמורחת שוב ושוב שמן ריחני על גופו והאצבעות שלה בו זמנית נכנסות וחודרות לכל חור בגופו.

בין לבין, השפתיים שלו מגיעות אל הכוס שלה ובו זמנית השפתיים שלה לופתות את הזין שלו והם מגיעים לאורגזמה מטורפת. עוד פעם, עוד פעם היא צועקת והוא רועד בכל גופו.
שם הם נשכבים, נרגעים להם, מחייכים, אם רק היה יודע מה עיסוי אירוטי בגבעתיים מעניק, מזמן היה בוחר בו כדי לחיות בשלום עם עצמו.

תפריט נגישות